قیمت درب حیاط آهنی

___________________درب های ورودی ساختمان در مدل های گوناگون هستند و اکثرا از فلزی بوده، درب حیاط فلزی عضو جدا نشدنی ساختمان ها هستند. امروزه تمامی درب های پارکینگ و درب ویلا با توجه معماری سازه، نمای ساختمان و کاربری آن طراحی و ساخته میشود تا از نظر بصری با معماری ساختمان مطابقت و همخوانی داشته باشند. درب فرفورژه فلزی عضو جدا نشدنی معماری ایرانی است و به عنوان دروازه ی ورودی منازل مسکونی، درب ورودی آهنی حیاط، درب فلزی شیک پارکینگ، دفاتر اداری، شرکت های تجاری و بسیاری دیگر از فضاهای ایرانی به کار گرفته می شوند. تجربه ی ما در حوزه ی تولید درب های فلزی ما را به این نتیجه رساند که جای استفاده از تکنولوژی و ابزارهای دقیق و مدرن امروزی در چرخه ی تولید داخلی، خالی است. پا فشاری بر روند سنتی تولید، باعث شده بود دسترسی به درب حیاط ساده و شیک فلزی ، با کیفیتِ قابل اتکا، امنیت فوق العاده، دارای جلوه های بصری جذاب و زیبا و از همه مهم تر ارائه ی قیمت رقابتی میسر نباشد. در نتیجه هدف اولیه برآورده ساختن این نیازها است.


درب حیاط

قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو بصورت کیلویی محاسبه قیمت می شود و از محصولاتی است که در ساخت انواع ساختمان کاربرد دارد. به طور کلی درب‏ها از مواد مختلف و در طرح‏های متنوع برای انواع مختلف بناها در بازار موجود هستند.


درب الیزه

علاوه برساخت مدل های درب حیاط ، درب‏های چوبی و فایبر گلاس نیز از انواع دیگر درب‏های ساختمانی هستند. خرید درب فلزی آپارتمان برای بخش ‏های مختلف یک ساختمان مانند قیمت طرح در حیاط تک لنگه و دو لنگه، مدل درب فلزی ورودی ساختمان
و درب آهنی ورودی ساختمان و آپارتمان‏ ها مورد استفاده قرار می‏گیرد. شما می‌توانید درب‏های فلزی را به دلیل تنوع زیادی که در طرح، رنگ و جنس دارند، با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید؛ اما این تنوع ممکن است موجب شود سردرگمی شما شود.


درب باغی

قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز با توجه به وزن آهن است و این درب های اهنی تأثیر زیادی در نمای بیرونی ساختمان شما دارند؛ بنابراین طرح ‏ها و مدل ‏های این نوع درب برای افراد اهمیت زیادی دارد. از آنجایی‏ که درب هایی مانند درب الیزه مدرن و درب حیاط طرح هخامنشی فلزی شما در پارکینگ، ورودی حیاط یا مجتمع مسکونی نصب می‏شود، تأثیر زیادی در جلوه بصری و زیبایی بنای شما دارد.


درب هخامنشی

علاوه بر این با نصب درب پارکینگ اگر افرادی را که از بیرون به ساختمان شما نگاه می‏کنند، در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که تناسب طرح و شکل درب فلزی شما با ساختمان بسیار مهم است.


درب آهنی

علاوه بر تنوع در طرح و رنگ درب باغ فلزی رنگی، ایمن بودن درب باغی گلنرده فرفورژه از مهمترین ویژگی‏هایی آن است که موجب می‏شود اکثر افراد درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته را انتخاب کنند. امروزه در نما دروازه پارکینگ با بکارگیری فناوری‏های روز دنیا و طرح‏های مدرن و زیبا با انواع طراحی‏های مدرن و سبک‏های جدید ساختمان تناسب و هماهنگی دارند و امنیت لازم را برای صاحبان ساختمان‏ها و مجتمع‏های مسکونی فراهم می‏کنند.


درب پارکینگ

یکی دیگر از مزیت‏‏ های عمده نصب مرکز تولید هر متر درب آهنی در ساختمان‏ها، ساخت این نوع در‏ها طبق سلیقه مشتریان است. انواع درب های فلزی تولید شده در این شرکت متنوع هستند. علاوه بر این در تلاش هستیم با فناوری جدید و مواد با کیفیت، تصاویر در ورودی خانه ویلایی را مطابق سلیقه مشتریان تولید کنیم و در زیر مشاهده نمایید. ذکر این نکته ضروری است که خرید درب آهنی در مشهد و شیراز و مازندران و گیلان و قیمت درب گاراژی منزل و ساختمان نسبت به درب‏های چوبی بالاتر هستند. همچنین برای نصب درب فلزی لوکس به دلیل وزن زیاد، زمان بیشتری نسبت به درب چوبی باید صرف شود؛ بنابراین برای نصب آن نیاز به افراد متخصص و حرفه‏ای دارید.


درب فرفورژه

درب ورودی ساختمان مسکونی جزئی از ساختمان می باشد که به شدت در زیبایی و یا نمای بیرونی ساختمان موثر می باشد. لازم به ذکر می باشد که قسمت پیشانی یک ساختمان، عکس مدلهای جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی در زیر قابل مشاهده می باشد، در نتیجه در ظاهر ساختمان تاثیر مثبت خواهد داشت و انتخاب آن باید با دقت نظر بالایی صورت گیرد.


درب فلزی

ناگفته نماند که درب ویلایی فلزی کلاسیک ساختمانی انواع مختلفی دارند که می توان به درب فلزی حیاط، درب فلزی فرفورژه، درب ورودی و … اشاره کرد که به وسیله جک برقی کنترلی می گردند و همچنین می توان از کرکره برقی استفاده نمود.


درب لوکس مدرن

___________________

قیمت درب حیاط ویلایی

قیمت درب‌های فلزی ورودی حیاط ویلا ، با توجه به سلیقه مشتری و نمای ورودی ساختمان، متفاوت می باشد؛ به‌طور مثال، مدل درب حیاط ساده و شیک برای عمارت هایی با معماری متوسط رو به مدرن طراحی‌شده است؛ بنابراین در نظر گرفتن هر یک از موارد، در طراحی و ساخت درب‌های ورودی ساختمان و درب‌های فرفورژه نقش بسزایی خواهند داشت. خرید عمده درب فلزی حیاط به‌طور میانگین، درصد بالایی از معاملات بازار درب‌های ساختمانی را به خود اختصاص می‌دهد؛ به‌نحوی‌که فروش عمده درب فلزی حیاط ساده و شیک نسبت به انواع درب فلزی حیاط طرح چوب و شیک بالاتر می‌باشد؛ این موضوع از قیمت مناسب در کنار استقبال از طراحی درب حیاط آهنی که رو به مدرنیته است، حکایت دارد.

درب پارکینگ

درب آهنی حیاط ساده و شیک

درب ویلایی یا درب آهنی ، مناسب ترین گزینه برای ورودی منازل ، حیاط و ساختمانها میباشد. درب آهنی نفررو ،به دلیل استحکام و مقاوم بودن در برابر سرما،گرما و رطوبت یکی از بهترین گزینه ها برای درب ورودی مجتمع های مسکونی می باشد همچنین می توان برای درب حیاط از درب های دولنگه و ماشین رو استفاده نمود. در این راستا آهن حفاظ با تجربه ی اجرای بیش از 2400 پروژه در تهران و سایر استان ها. تولید کننده انواع درب های فلزی لوکس با بهترین قیمت و کیفیت و ارسال به سراسر کشور می باشد.
تولیدات فلزی ما شامل طراحی و ساخت هر گونه سازه فلزی ساختمانی و ساخت درب و پنجره های معمولی، دوجداره، نرده فلزی و فرفورژه، انواع چهار چوب های فلزی در ابعاد و اشکال مختلف می باشد.
مشاوره در مورد انتخاب درب فلزی برای درب حیاط ، پارکینگ و تهیه آن دیگر دردسر نیست. مجموعه آهن حفاظ مشاور رایگان و تولید کننده انواع درب فلزی ورودی ساختمان می باشد.


قیمت درب حیاط ماشین رو

درب حیاط ساده و شیک (Gate) در قسمت ورودی اصلی قرار دارد بنابراین باید دارای ویژگی های مناسبی باشد تا به گونه ای سبک و فضای خانه را تعریف کند. مدل دری که برای حیاط مورد استفاده قرار می گیرد باید با محوطه حیاط و فضای اطراف هماهنگی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی هستند که تعریف کننده سبک معماری داخلی و سلیقه صاحب خانه می باشند و با رویت کردن درب ورودی حیاط فهمیده می شوند. رنگ درب، مدل، طراحی و… از جمله این عوامل هستند. درب ورودی حیاط برای محیط بیرونی ساخته می شود بنابراین باید مقاومت لازم برای قرار گرفتن در معرض شرایط جوی را داشته باشد. صنایع فلزی کاوه از بهترین تولید کنندگان در حیاط در داخل کشور است و از طراحی تا ساخت با کیفیت را برای مشتریان خود تضمین می کند. جنس و کیفیت درب حیاط موضوع بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهترین و مقاوم ترین جنس برای درب محوطه، فلز است.  جنس درب ورودی حیاط باید به گونه ای باشد که ضربه و شرایط آب و هوایی آن را به راحتی خراب نکند و در این شرایط نیز کیفیت و استقامت خود را حفظ کند. همچنین رنگ پذیر بودن درب باعث می شود هم مقاومت درب در برابر زنگ زدگی و ساییدگی بالا برود و هم زیبایی فوق‌العاده ای در نمای ساختمان ایجاد کند. ایمن بودن در حیاط در اولویت قرار دارد و باید همواره به آن اهمیت داد.


قیمت درب حیاط

درب پارکینگ (parking door) و درب ماشین رو حیاط در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شود. به همین دلیل می‌توان با توجه به شرایط و سلیقه‌ی خود نوع مناسب آن را انتخاب کرد. درب حیاط همچون در پارکینگ نقش‌های مهمی را در ساختمان ایفا می‌کند که در این مقاله به آن‌ها خواهیم پرداخت. این درب ها زیرمجموعه انواع درب فلزی است. نکته‌ی بسیار مهم دیگر بحث سفارش و قیمت انواع درب پارکینگ است که بر اساس نوع درب و ابعاد و دیگر ویژگی‌های آن متغیر است. این‌که چه نوع دربی پارکینگی را انتخاب می‌کنید، به طور کامل به شما و شرایط موجود بستگی دارد. همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، نمونه‌های متنوعی از درب‌های پارکینگ وجود دارند. این تنوع یکی از نقاط قوت بسیار مهم در صنعت تولید درب‌های پارکینگ و حیاط است. چرا که به لطف این تنوع افراد با سلیقه‌های مختلف می‌توانند درب مورد نظر خود را انتخاب کنند.


درب ویلایی

درب ویلایی (Villa door) از جمله درب های ایمن و زیبایی می باشد که به ساختمان شما جلوه خوش سیمایی می بخشد. با نصب درب فلزی در درگاه متصل کننده دو فضای داخلی و خارجی، نمایی منحصر به فرد را به خانه ی خود هدیه دهید. درب آهنی ویلایی یا هر دری به عنوان مرز جدا کننده ی دو فضای داخلی و شخصی و بیرونی و عمومی می باشند. مرزی که حریم زندگی شخصی را برای افراد تعیین می کند و حدود اختیارات مربوط به شخص را در فضایی مختص به خودش، تعیین می کند. درب ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند؛ این حرف و اهمیتی که به در نسبت داده شده است به این معنی نمی باشد که دیگر عناصر و سازه های خانه بی اهمیت می باشند. تمام اجزای سازنده ی خانه در نوع و جایگاه خودشان مهم هستند و کارکرد مخصوص به خودشان را دارند اما درب یک ساختمان، درجه اهمیتش کمی بیشتر از دیگر عناصر تشکیل دهنده ی ساختمان می باشد.


مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه لیست قیمت درب حیاط درب ورودی ویلایی درب حیاط ویلایی قیمت درب ویلایی مدرن درب فلزی ساده حیاط درب حیاط ساده اهنی درب باغ درب حیاط ساده قیمت درب فلزی ساده حیاط درب باغی درب ویلا قیمت درب آهنی ساده مدل رنگ درب حیاط ساده درب حیاطی قیمت درب حیاط ویلایی قیمت درب حیاط فرفورژه درب فلزی حیاط قیمت درب اهنی ویلایی درب ورودی پارکینگ قیمت درب پارکینگ آهنی درب آهنی حیاط نمونه درب حیاط درب حیاط سه لنگه درب فرفورژه ساده درب ساده حیاط قیمت درب فرفورژه قیمت درب آهنی باغ مدلهای جدید درب پارکینگ قیمت درب پارکینگ آهنی قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک

درب حیاط جدید قیمت درب حیاط ساده و شیک قیمت هر کیلو آهن درب درب باغ طرح درب حیاط درب حیاط ساده و زیبا مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه عکس درب حیاط درب آهنی حیاط درب ویلایی ساده مدل در حیاط درب ورودی حیاط درب فلزی حیاط طرح های درب آهنی قیمت درب فلزی ساده حیاط درب حیاط کلاسیک مدل درب حیاط ساده و شیک سه لنگه درب حیاط ارزان درب حیاط آهنی جدید قیمت روز درب فلزی مدل درب منزل فلزی مدل درب حیاط ساده و شیک تک لنگه قیمت درب حیاط ماشین رو درب لوکس نمونه درب حیاط رنگ درب حیاط ساده و شیک قیمت درب آهنی ساده درب نرده ای باغ درب منزل ویلایی درب باغ ویلا درب خانه ویلا قیمت درب فرفورژه درب حیاط کلاسیک مدل درب حیاط درب ویلا در حیاط درب حیاط ساده

قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک قیمت درب ویلایی فرفورژه آهنی لوکس ورودی ساختمان پارکینگی کلاسیک

در حیاط ساده و شیک نشان می دهد خانه شما چقدر متفاوت است ! اگر تصمیم به ساخت یا بازسازی فضای ویلا یا ساختمان مجلل و لوکس دارید، یک در حیاط ساده و شیک می تواند علاوه بر جذابیت فوق العاده، نمای متفاوتی از ساختمان شما به نمایش بگذارد. یک دروازده باشکوه مینیمال و مدرن در کنار طراحی نمای جذاب نشان دهنده این است که این بنا چه تفاوتی با سایر ساختمان های مجاور دارد. درب ورودی بنا و نمای اصلی نشان دهنده ساختار کلی ساختمان و سبک بنا هستند و به علاوه محیط اطراف ساختمان را نیز تحت الشعاع قرار می دهند.

در ابتدا موارد مهمی را که در خصوص طراحی درب حیاط بایستی رعایت کنید به صورت خلاصه شرح دادم ودر ادامه این مطلب ۵۰ نمونه در حیاط ساده و شیک را با دقت و توجه به جزییات برای شما جمع آوری کرده ام و امیدوارم ایده های زیبایی برای تزیین ورودی ، طراحی درب حیاط و ایجاد یک نمای جذاب به شما ارائه دهد. در هنگام انتخاب مدل درب حیاط ، به این نکته توجه کنید که میزان امنیتی که برای این درب نیاز دارید چقدر است ؟ و آیا این درب حیاط ساده و شیک به میزانی که مدنظر شماست امنیت ورود را تامین می کند؟

برای پاسخ به این سوال بایستی این موضوع به دقت روشن شود که چه کسانی حق ورود از این درب را دارند؟ ساکنان ؟ میهمانان؟ یا هر یک از افراد غریبه ای که ممکن است با ساکنان ساختمان کار کوتاهی داشته باشند هم می توانند بدون مشکل وارد این بنا شوند ؟

یکی از نکات مهم در انتخاب درب توجه به زمینه و فضایی است که در آن سکونت دارید. اگر منزل شما در یک شهرک مسکونی دارای نگهبان قرار گرفته است که وجود نگهبان شبانه روزی و دوربین های مدار بسته امنیت و ورود و خروج افراد را کنترل می کنند ، شاید نیازی نباشد به میزان تامین امنیت درب ورودی دقت چندانی داشته باشید و مدل آن را بتوانید بدون توجه به جزییات امنیتی انتخاب کنید.

اما اگر این درب برای یک منزل ویلایی که یک یا دو خانواده در آن سکونت دارند انتخاب می شود، بی شک لازم است در هنگام انتخاب مدل درب به این مساله توجه کنید که ورود افراد غریبه و سارقین از این درب، تا چه حد با دشواری روبرو می شود. درب ورودی یک مجتمع مسکونی که روزانه افراد متعددی اعم از ساکنان یا میهمانان، پیک و سایر افراد می توانند از آن وارد ساختمان شوند نیاز به حفاظت و امنیت بسیار پایینی دارد و حفظ امنیت واحدهای مسکونی در این شرایط بر عهده درب های آپارتمانی است ، اما در یک ساختمان ویلایی یا دارای واحدهای محدود، بهتر است این درب به نحوی انتخاب شود که امنیت ساکنان را به خوبی تامین نماید.

حریم بصری به حریمی می گویند که باعث محدود شدن دید و منظره می شود. به عنوان مثال یک نرده حریم فیزیکی ایجاد می کند اما امکان دیدن از پشت آن وجود دارد، بنابراین حریم بصری ندارد.  شاید در فیلم ها و تصاویر ساختمان های خارجی مکررا مشاهده کرده باشید که نرده ها ، دیوار حیاط و درب به نحوی طراحی می شوند که هیچ گونه حریم خاصی برای ورود افراد غریبه در نظر گرفته نشده است و حیاط خانه ممکن است شامل یک پرچین کوتاه یا نرده های زیبا باشد. این سبک طراحی حیاط را گاهی در مناطق روستایی کشورمان نیز مشاهده می کنیم. 

اما به صورت کلی، در کشور ما اغلب افراد ترجیح می دهند دیوارهای منزل یک حریم مناسب در مقابل نگاه های افراد غریبه برای آنان ایجاد کنند. این مساله خصوصا در خانواده هایی که به شرع و سنت پایبندی بیشتری دارند اهمیت بیشتری دارد و ساکنان یک ساختمان تمایل دارند بانوان منزل از دید نگاه های نامحرم در امان باشند. 

بنابراین در هنگام انتخاب درب ساختمان به این نکته مهم توجه کنید که چه بخشی از درب خانه خالی بوده و امکان مشاهده درون منزل توسط غریبه ها را فراهم می کند. فضایی که ساختمان شما در آن محل قرار گرفته است بخشی از یک مجموعه بزرگ است که عادات ، رفتارها و دیدگاه هایی در آن پذیرفته شده یا مطرود است. این عادات و رفتارها در طراحی ساختمان و خصوصا درب ورودی آن تاثیرگذار خواهند بود.  به عنوان مثال یک درب به شکل نرده که دید کاملی به درون ساختمان ایجاد می کند ممکن است در نواحی ساحلی کشور کاملا معمول و پذیرفته شده باشد، اما در شهر یزد به واسطه الگوهای رفتاری یا اجتماعی مردم این ورودی ایده جالبی برای اکثر افراد نباشد. 

البته اینکه شما تمایل داشته باشید از الگوهای رفتاری و اجتماعی محدوده سکونت خود خارج شوید موضوعی است که تا حدودی شخصی است. لازم به ذکر است برخی از این حدود نیز از نظر قوانین شهرسازی قابل قبول نیستند.  درهرحال در هنگام انتخاب درب ورودی حیاط به این نکته دقت داشته باشید که طرح انتخابی تا حد با عرف و ویژگی های اجتماعی محل سکونت شما همخوانی دارد و تبعات این انتخاب را بررسی کنید.

یکی از نکات بسیار مهم که من بارها در مشاوره های طراحی نما مشاهده کرده ام، بی توجهی مالک یا حتی معمار محترم به نحوه بازشو درب و سازه اجرایی آن است.در بسیاری از موارد طراح نما بدون توجه کافی به جزییات (که ناشی از عدم تجربه کافی در کارهای اجرایی است) نوعی درب جذاب و زیبا طراحی نموده و مالک محترم نیز آن را تایید می کند. 

اما در عمل به دلیل نوع درب ، مدل بازشو و سازه های اجرایی، امکان طراحی چنین ورودی ای برای ساختمان مقدور نیست. این طراحی به لحاظ سبک و رنگ با کلیت نما و ساختار کلی فضا همخوانی داشته و تغییر آن کار چندان آسانی نیست و نیازمند بررسی دوباره طراحی نمای انجام شده است.   پس از انتخاب درب مدنظر خود برای نما و پیش از آنکه کلیت کار نهایی شود، لازم است با یک طراح درب ورودی در خصوص امکان اجرایی کردن آن مشورت بفرمایید. شاید تابحال برای شما پیش نیامده باشد که یک درب اتوموبیل را به شما نشان دهند و از شما در خصوص زیبایی آن نظرسنجی کنند! بی شک تصور می کنید فرد پرسشگر با شما شوخی می کند یا مشاعرش را موقتا از دست داده است! 

صحبت کردن در خصوص زیبایی درب اتوموبیل زمانی امکان پذیر است که شما تصویری از کل اتومبیل مشاهده بفرمایید و در خصوص دری که روی این ماشین قرار گرفته است اظهار نظر کنید.  انتخاب درب ورودی ساختمان به صورت کاملا مجزا اشتباه بسیار بزرگی است که برخی فروشندگان درب و پنجره های فلزی آن را رایج کرده اند. درب ورودی بخش های متعددی در پیرامون خود اعم از سردر ، ستون های مجاور ، درب های کوچک پیاده ، باغچه و حتی پیاده رو دارد. برای بررسی زیبایی یا نازیبایی یک درب ورودی حیاط لازم است کل این فضا در کنار هم بررسی شوند.

درب ورودی ساختمان جزیی از یک کل بزرگتر به نام نمای ساختمان است. بدون هماهنگی درب با نمای اصلی ، زیبایی یا صحیح بودن طراحی این در معنایی ندارد.در هنگام بررسی و انتخاب درب ورودی حیاط، به کلیت نمای ساختمان و هماهنگی کامل رنگ و طرح در با این نما دقت داشته باشید. یکی از اصول کلی در طراحی نمای ساختمان این است که نمایانگر حس و حال فضای درون ساختمان باشد. در یک ساختمان با دیزاین کلاسیک و سلطنتی شاید انتخاب یک نمای مینیمال که نشان دهنده ساختمانی مدرن است کار صحیحی نباشد. 
یکی از نکاتی که به عنوان مثال در هنگام طراحی به دانشجویان معماری بیان می کنم این است ؛ 
نمای ساختمان نباید به نحوی متضاد طراحی شود که وقتی بیننده از بیرون به درون خانه وارد می شود تصور کند وارد فضای اشتباهی شده است. حداقل اینکه ، سبک دکوراسیون داخلی پذیرایی را بهتر است در طراحی نما و درب ورودی نشان دهید.  در حیاط نشان دهنده نوع و سبک دیزاین منزل است و بهتر است در هنگام انتخاب در به این مساله توجه کافی داشته باشید.


درب ویلایی مدرن ، قیمت درب ویلایی ، درب ویلایی ساده ، درب آهنی کلاسیک ، درب فلزی حیاط ویلایی ، درب منزل ویلایی ، درب حیاط ارزان ، درب حیاط سبک وزن ، قیمت درب حیاط ساده و شیک ، درب حیاط کلاسیک ، مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه ، طرح درب حیاط سنتی ، درب حیاط ویلایی ، درب ورودی ساختمان کلاسیکجستجو در مطالب سایت


سایر انواع حفاظ نرده


آخرین مطالب

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات : 09124126245