بهترین حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان گارد محافظ پشت در ضد سرقت

آهن حفاظ سازنده انواع حفاظ دزدگیر درب آکاردئونی استاندارد برای پشت درب ضد سرقت آپارتمان با کیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع حفاظ پشت درب های کشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای کلاسیک، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک، می باشد. اگر شما هم میخواهید از این نوع حفاظ آکاردئونی استفاده کنید بهترین راه این است که تماما با آن ها آشنا شوید. درب های آکاردئونی در واقع کمترین میزان فضا را از راه پله شما اشغال خواهند کرد. و به همین دلیل هم گفته می شود که برای عبور و مرور مزاحمتی نخواهند داشت. شما میتوانید انواع مختلفی از این درب ها را مورد استفاده قرار دهید. که البته متداول ترین نوع آن ها درب های آکاردئونی سه لوزی و یا سه گل هستند. که معمولا امنیت خانه شما را تا ۹۰ درصد تضمین می کنند. و به همین علت هم استفاده از آن ها نسبت به سایرین رایج تر است. امروزه در بیشتر مکان ها برای اینکه بتوانید امنیت را ایجاد کنید نیازمند نرده هستید. و در این بین می توان گفت که برای درب ها مورد استفاده ترین نوع نرده ها همین درب های آکاردئونی هستند. بیشتر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند برای درب ها قفل هایی را نیز در نظر میگیرند. که شما میتوانید با تعداد حلقه های بیشتر از آن ها استفاده کنید. و همچنین برای اطلاع از انواع نرده پنجره با کارشناسان آهن حفاظ تماس بگیرید.


حفاظ آکاردئونی

در خرید حفاظ آکاردئونی باید نکات زیر رعایت شده باشد:

1.کمتر ازسه گل (سه لوزی) نباشد. درب پنج لوزی بهترین نوع استاندارد کار است ، که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود سارقین می شود و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.

2.قفل محکم و ایمن داشته باشد

3.قسمت ریلی آن روان باشد

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد

امروزه انواع مختلفی از درب های اکاردئونی کشویی در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب آهنی نصب می گردند. حفاظ آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین ساختمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع گادها استفاده کنید، تا میزان حفاظت را افزایش دهید، به طور کلی می توان گفت: که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت کشویی حرکت می دهد. امروزه انواع مختلفی از درب ها در مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. که با قاب پروفیل نصب می گردند. درب آکاردئونی اما به نوعی برای حفاظت از درب های ساختمانی و همچنین آپارتمانی مورد استفاده است. شما میتوانید همچنین در انباری ها و مغازه ها از این نوع درب ها استفاده کنید. تا میزان حفاظت را افزایش دهید. به طور کلی می توان گفت که این نوع درب ها از تسمه های فلزی تشکیل شده اند. که به وسیله یک سری پیم های فلزی به همدیگر متصل خواهند شد. و در یک قاب فلزی قرار می گیرند که آن ها را به صورت ریلی حرکت می دهد.بهترین حفاظ پشت درب آپارتمان چیست ؟

درب آکاردئونی پشت در آپارتمان دارای مدل های مختلف و از لحاظ امنیت درب آکاردئونی در طرح های 90 درصد امنیت ( طرح 3 گل ) و 99 درصد امنیت ( طرح های پرچ مخفی چند لایه ) ساخته میشوند . اگر بدنبال انجام یکباره امنیت منزل خود هستید پیشنهاد ما طرح درب آکاردئون 3 گل پرچ مخفی 3 لایه یا درب آکاردئون تمام گل پرچ مخفی با 4 لایه تسمه پشت هم قرار گرفته است که داری ضریب امنیت 99 درصد است و تنها راه باز کردن این درب ها با سنگ فرز میباشد که اصولا دزدان جای سخت را انتخاب نمیکنند .

برای سفارش درب آکاردئونی چه کاری باید انجام داد ؟

درب آکاردئونی خود را امروز سفارش دهید. سفارش این محصول امنیتی آسان است! با شماره تلفن 09128047694 تماس بگیرید و یک وقت ملاقات با یکی از کارشناسان امنیتی آموزش دیده آهن حفاظ رزرو کنید. در هر منطقه برای نصب درب آکاردئونی تهران و کرج و یا درب آکاردئون در غرب تهران یا شرق تهران و شمال و جنوب تهران که هستید ما نزدیک ترین کارشناس به منطقه شما را میفرستیم. سفارش درب آکاردونی سریع انجام میشود و نصب و آماده سازی آن کمتر از یک هفته وقت میگیرد.

تفاوت درب ضد سرقت و حفاظ درب آکاردئونی در چیست ؟

یکی از مزیت های حفاظ درب آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد! درب ضد سرقت آکاردئونی طرح‌های گوناگونی دارند از ساز آکاردئون گرفته شده‌اند و جهت جلوگیری از هدر‌رفت فضا بسیار مناسب می‌باشند . جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز میگردند و اما اگر از درب آکاردئونی با ضریب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند چون این کار بسیار وقت گیر می باشد، کافی می باشد آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند. این را بدانید که اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میگردد.

امنیت درب آکاردئونی در چه حد است؟

درب آکاردئونی با نصب بر روی در ورودی خانه شما به همراه قفل‌های کتابی می‌تواند مانعی محکم در برابر نفوذ سارقین باشد . جهت افزایش امنیت میتوان از قفل مخفی که در بدنه چهارچوب درب آکاردئون طراحی میگردد و همینطور برای افزایش ضریب امنیت تعداد حلقه های جای قفل آویز بیشتر استفاده نمود . جهت مشاوره خرید درب آکاردئونی با آهن حفاظ تولید کننده برتر انواع درب متحرک آکاردئون فلزی تماس حاصل فرمایید .


درب آکاردئونی 3 گل ساده


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل ساده از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل ساده
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب اکاردئونی 3 گل خم دار


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل 4 خم از کارخانه


درب اکاردئونی 3 گل خم دار
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی 4 گل


تولید حفاظ درب اکاردئونی چهار گل از کارخانه


درب آکاردئونی 4 گل
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی پیچی


تولید حفاظ درب اکاردئونی پیچی از کارخانه


درب آکاردئونی پیچی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی ایتالیایی


تولید حفاظ درب اکاردئونی ایتالیایی از کارخانه


درب آکاردئونی ایتالیایی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی


تولید حفاظ درب اکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل پرچ مخفی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی


تولید حفاظ درب اکاردئونی تمام گل دوجداره پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی


تولید حفاظ درب اکاردئونی سه گل دوبل سلطنتی پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی 3 گل سلطنتی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی


تولید حفاظ درب اکاردئونی تمام گل دوجداره سلطنتی پرچ مخفی از کارخانه


درب آکاردئونی تمام گل سلطنتی
سفارش حفاظ درب آکاردئونی


مزایای استفاده از حفاظ آکاردئونی آهنی:

درب آکاردئونی علاوه بر ظاهر موجهی که به ساختمان می دهد ویژگی های قابل قبول دیگری نیز دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کیفیت بالا: درب های تاشو در برابر شرایط جوی فرسوده نمی شود و مقاومت بالایی دارد. همچنین به دلیل کیفیت بالا تابع شرایط نبوده و استحکام و ماندگاری زیادی در طول چندین سال خواهند داشت.

امنیت: از دیگر مواردی که جزو مزایای حفاظ آکاردئونی به حساب می آید، ایجاد امنیت بالا برای کاربران آن است قابلیت نصب قفل های مخفی ضامن امنیت بالای این نوع حفاظ درب آهنی می باشد.

سهولت نصب: برای نصب حفاظ های آکاردئونی نیازی به کنده کاری دیوار نیست و جایی را کثیف نمی کند. همچنین موجب اذیت سایر ساکنین و افراد نمی شود چرا که تنها در قسمت قاب درب نیاز به جوشکاری است، که به سرعت و به بهترین شکل انجام می گیرد.

سبک بودن و کم جا بودن: با اینکه این نوع حفاظ درب از جنس آهن می باشد اما به دلیل ساختار آن وزن سبکی دارد و در طرح های ساده تر این سبک بودن بیشتر حس می شود و به دلیل ریلی بودن آن ها و ساختار جمع شونده، فضایی را اشغال نمی کند.


حفاظ آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی

اگر به دنبال ایجاد فضایی امن در خانه و محل کار خود می باشید بهترین وسیله برای ایجاد این فضا ساخت درب آکاردئونی می باشد. یکی از بهترین و مقاوم ترین نوع حفاظ ها برای درب ها استفاده از این نوع محافظ ها می باشد که به آن ها درب های کشویی، ریلی، کرکره ای و یا تاشو می گویند.


حفاظ آکاردئونی

به علت مزایا و ویژگی های بارزی که درب آکاردئونی دارد امروزه طرفدار زیادی در واحدهای مسکونی، ادارات، پارکینگ ها، مغازه ها، فروشگاه ها و … دارد که در ادامه به مزایای استفاده از این نوع حفاظ درب، محاسبه قیمت ها و همچنین انواع آن ها اشاره خواهیم کرد.


درب آکاردئونی

برای مشاوره و بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن حفاظ سازنده حفاظ پشت در آکاردئونی تماس بگیرید و اطلاعات کافی از درهای آکاردئونی و جنس و نوع های مختلف بدست آورید.

 • تسمه ۵ میل فابریک

 • هر یک متر مربع ۳۵ کیلو گرم

 • دارای ۴ خم برای استحکام پرچ ها

 • پرچ ۷*۶۰و۷*۳۰فولادی

 • مراحل تولید با دستگاه خم میشود برای منظم بودن

 • ریل بالا ۵ سانت ضخامت ۲.۵ میل

 • پروفیل 30*50 و 30*60 ضخامت ۲ میل‌

 • بلبرینگ ژاپنی

 • تسمه دماغه اکاردئونی ۲۵*۵

 • ریل پایین از نبشی۳

 • بسیار روان

 • لولا از نوع سه پارچه برای امنیت بیشتر

 • رنگ سفارشی الکترو استاتیک( کوره ای) با تنوع رنگ


درب آکاردئونی

قیمت سفارش و ساخت حفاظ درب آکاردئونی:

نصابان برای تعیین قیمت درب آکاردئونی موارد شفافی را در نظر خواهند گرفت که با گرفتن اندازه درب ها از شما و همچنین طرح درخواستی قیمت حفاظ درب را به شما می گویند.
اگر بخواهیم دقیق تر شویم می توانیم به موارد زیر در تعیین قیمت ساخت حفاظ آکاردئونی اشاره نماییم:

 1. طول و عرض درب ها که هر چه کمتر باشند هزینه کمتری پرداخت می کنید.

 2. اگر از طرح های پیچیده تری استفاده کنید به طبع هزینه ساخت حفاظ درب بیشتر خواهد شد زیرا از آهن بیشتری برای ساخت و همچنین مدت زمات بیشتری برای طرح شما صرف شده است.

 3. ایجاد قفل های روکار یا توکار نیز به ترتیب در کاهش و افزایش هزینه ها دخیل می باشند.


درب آکاردئونی

در آکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.


درب آکاردئونی

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.


قیمت حفاظ آکاردئونی

هر سارقی روشی مخصوص به خودش را برای ورود به منازل داره، برای مثال سارقی که با توپی زنی وارد میشه، فقط یک پیچگوشتی یا انبر قفلی با خودش میاره و سارقی که با دیلم زنی وارد میشه فقط یک دیلم، پس با توجه باینکه معلوم نیست سارقی که سراغ شما میاد چه روشی را استفاده میکنه، باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده در صنایع فلزی که دارای شاسی فولادی میباشد روی درب نصب کنید که تمام روشهای ورود از طریق باز کردن، هک، توپی زنی و دیلم زنی قفل را غیر ممکن میکند و همچنین حفاظ آکاردئونی نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی آهن سازه ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. اینو بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار ما است.


حفاظ آکاردئونی

امروز دیگر کمتر خانه‌ای را پیدا میکنیم که از درب حفاظ آکاردئونی با قفل‌های کتابی برای امنیت بیشتر استفاده نکرده باشد درب‌هایی که سد محکمی در مقابل ورود افراد غریبه به منزل مسکونی محسوب می‌شوند و از امنیت بالایی برخوردار هستند.


حفاظ آکاردئونی
درب کشویی
درب آکاردئونی

در آکاردئونی بخصوص در آپارتمان های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید.


حفاظ آهنی درب آپارتمان

طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردیون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی ( حفاظ کشویی ) ، درب کرکره ای ، تاشو و … هم می‌نامند.


حفاظ اکاردئون

مهم‌ترین مزیت این دربهای آکاردئونی این است که متحرک هستند و روی خود درب اصلی جمع می‌شوند . با توجه به زیربنای محدود آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، سهولت در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می‌کند. این طور نیست؟ مورد مهم دیگر هم استحکام و نفوذ ناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.


حفاظ درب آکاردئونی ریلی

گفتنی است جنس فلزی (آهنی) این دربها در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا آرامش و امنیت را برای خانه هدیه آورند. ضمن این که می‌توان به سادگی و برای امنیت بیشتر از قفل‌های مخفی یا تعداد حلقه قفل بیشتر هم استفاده کرد. به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی‌کند!


درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و میتواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود .


حفاظ آکاردئونی متحرک
درب آکاردئونی

ممکن است در مواردی که عرض پنجره زیاد باشد و دسترسی به آن از فضای بیرون به سادگی صورت گیرد، ساکنین ترجیح دهند از یک حفاظ آکاردئونی پنجره نیز استفاده کنند.


حفاظ پنجره آکاردئونی

گروه صنعتی آهن حفاظ آمادگی خود را جهت ساخت انواع محافظ اکاردئونی در رنگهای مختلف و استاتیک و بکارگیری بهترین تکنولوژی و و با بهترین کیفیت محصولات اعلام میدارد

کمترین میزان خطا در ساخت و حرکت بسیار روان درب

دارای 35% ضریب امنیتی بیشتر نسبت به نمونه های دست ساز

استحکام بی نظیر پرچ ها

در انواع طرح های 3 گل تا تمام گل

با تسمه های 5 در 20 میل


حفاظ آکاردئونی
حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی به دلیل مشبک بودن نسبت به سایر انواع حفاظ ها که یک پوشش کامل و بدون شیار هستند، از وزن کمتری برخوردار است زیرا متریال کمتری نسبت به حفاظ های مشابه در ساخت حفاظ های آکاردئونی به کار برده شده است، این امر موجب می شود که قیمت حفاظ های آکاردئونی نسبت به دیگر حفاظ ها کمتر باشد و همچنین وزن کمتری نسبت به انواع حفاظ های موجود داشته باشند که این موضوع حمل و نقل آنها را نیز آسان تر می نماید. گروه صنعتی آهن حفاظ پیشگام در تولید انواع حفاظ های آکاردئون می باشد. درب های آکاردئونی بدلیل انعطاف بالا و کارایی زیاد یکی از مرسوم ترین حفاظ های درب ورودی می باشد ، این نوع درب ها در انواع مدل ها و نقش های متفاوت در تیم صنایع آهن حفاظ تولید میشود.


حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

طرح های مختلف حفاظ آکاردئونی ضریب امنیت بسیار بالایی دارند و گذشتن از مرز آنها برای سارقان غیر ممکن و یا بسیار بسیار مشکل می باشد. از این رو استفاده و نصب حفاظ های آکاردیونی برای کسانی که به امنیت ساختمان خود اهمیت می دهند می تواند یک انتخاب بسیار مناسب باشد. دارا بودن زیبایی ظاهری : ظاهر حفاظ های آکاردئونی بسیار زیبا می باشد و می تواند بر زیبایی ظاهری ساختمان بیفزاید. علاوه بر این مساله این نوع حفاظ ها به دلیل آنکه نور را از خود عبور می دهند مانعی برای عبور نور از پنجره ها به داخل محل نمی باشند از این رو برای پنجره های ساختمان ها بسیار مناسب می باشند.


حفاظ آکاردئونی پنجره

انواع مختلف حفاظهای آکاردئونی بر خلاف ظاهر مشبکی که آنها را چندان محکم و قوی نشان نمی دهد، از اسطحکام بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین برای اتصال بخش های مختلف این حفاظ ها از پرچ هایی استفاده شده است که جدا شدن آنها غیر ممکن می باشد.


حفاظ نرده پشت در آپارتمان
حفاظ آکاردیونی
حفاظ آکاردیونی
حفاظ آکاردیونی
حفاظ آکاردئونی پنجره کشویی
حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان
حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان
حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان
حفاظ آکاردئونی پنجره
حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان
حفاظ آکاردئونی درب ورودی آپارتمان

لیست قیمت درب اکاردئونی

  درب اکاردئونی سه لوزی (۲ خم) مترمربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی سه لوزی (چهار خم) متر مربع تماس بگیرید
  درب اکاردئونی سه لوزی تسمه نقش دار(چهار خم) متر مربع تماس بگیرید
  درب اکاردئونی مدل چهار لوزی متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی چهار لوزی (تسمه نقش دار) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل ایتالیایی متر مربع تماس بگیرید
  درب اکاردئونی مدل ایتالیایی (تسمه نقش دار)متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل پیچ(شکلاتی) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل پیچ شکلاتی (تسمه ی نقش دار) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل دوبل(پرچ مخفی) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل دوبل پرچ مخفی(تسمه نقش دار) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سلطنتی(تسمه نقش دار) متر مربع تماس بگیرید
  درب آکاردئونی مدل دوجداره سفارشی پرچ مخفی متر مربع تماس بگیرید
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (تهران) تماس بگیرید
  هزینه حمل و نقل و نصب محصول (حومه) تماس بگیرید
هزینه نصب قفل مخفی همراه با قفل کتابی تماس بگیرید

حفاظ درب حفاظ آهنی ایمن و مقاوم

حتما تا پیش از این با حفاظ درب و خاصیت منحصر به فرد آن آشنایی پیدا کرده اید و می دانید که امروزه در غالب آپارتمان ها از حفاظ درب به جهت بالا بردن سطح ایمنی خانه ها استفاده می شود. اما اگر قصد خرید این نوع از درب ها را در ذهن خود می پرورانید، طبیعتا توجه به یک سری نکات در این زمینه بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که این عوامل تأثیر مستقیمی در قیمت حفاظ درب دارند که شما به هنگام خرید این نوع از درب ها با آن مواجه خواهید شد. بنابراین اگر قیمت های متفاوتی را از حفاظ درب در بازار مشاهده کردید، طبیعتا بایستی به دنبال تفاوتی در ساخت و مدل و سایر عوامل دیگر در آن ها بود تا این تفاوت قیمت حفاظ درب نمود پیدا کند. ما برای سهولت در خرید شما به ذکر این علت و عوامل پرداخته ایم تا شما را از سردرگمی اولیه در خرید حفاظ درب رهایی بخشیم. پس اگر درصدد خرید حفاظ درب به جهت امنیت و آسایش بیشتر منزل و مأوای خویش هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید تا به درک درست و صحیح تری به هنگام خرید این نوع از درب های ضد سرقت دست یابید.

عوامل مختلف در قیمت حفاظ درب آکاردئون

برای شفاف سازی پیش از خرید حفاظ درب بایستی به یک سری نکات و علل و عوامل اشاره شود که تمامی این عوامل در قیمت حفاظ درب در پایان کار دخیل می باشند تا به این منظور هر یک از افراد با برآورد این عوامل مختلف پیش از خرید حفاظ درب ، انتخابی شایسته داشته باشند و بودجه احتمالی خود را در این راستا مدنظر قرار دهند. این عوامل مختلف که موجب تغییر در قیمت حفاظ درب می گردند، می توانند شامل موارد زیر باشند:

۱- جنس حفاظ درب آکوردونی

مسلما هر چقدر جنس حفاظ درب مطمئن تر و مستحکم تر باشد، امنیت بیشتری را به همراه خواهد داشت و خیال اعضای خانواده را تا حد بسیار زیادی نسبت به خرید حفاظ درب مطمئن تر می سازد. بنابراین نبایستی در همان وهله نخست قیمت حفاظ درب پایین و ارزان قیمت ما را بفریبد و بدون هیچ گونه فکر و اندیشه ای دست به خرید حفاظ درب ارزان قیمت زد؛ بلکه بایستی جنس آن را مدنظر قرار داد چرا که برخی از تولیدکنندگان هستند که برای جلب مشتری از جنس آهن های دست دوم و نامرغوب با قیمت پایین استفاده می کنند تا با قیمت حفاظ درب ارزان بازار را به سمت و سوی خود بکشانند. بنابراین مشتری حاذق و تیزفهم کسی است که جنس حفاظ درب مرغوب را از نامرغوب به خوبی تشخیص داده تا خریدی مطمئن در پیش داشته باشد.

۲- انواع و طرح های مختلف حفاظ درب

قیمت حفاظ درب تا حد بسیار زیادی تحت تأثیر مدل ها و طرح ها و نیز انواع و اقسام مختلف حفاظ درب می باشد که امروزه شما می توانید هر یک از مدل ها و طرح های مدنظر خود را خریداری نمایید. طبیعتا هر مدل و نوعی از درب های آکاردئونی موجود در بازار در قالب قیمت های متفاوتی عرضه می گردند که توجه به نوع آن در قیمت گذاری بسیار حائز اهمیت می باشد. در این خصوص در ادامه بیشتر سخن به میان خواهیم آورد.

۳- تنوع رنگ

رنگ های متفاوت و متنوع درب های آکاردئونی نیز تا حد بسیار زیادی در قیمت گذاری آن ها دخیل می باشد و می توان هر رنگی را بر حسب سلیقه خود انتخاب نموده و پیش از خرید به تفاوت قیمت حفاظ درب در قالب رنگ بندی های آن نیز توجه کرد. هر چند که ممکن است این تفاوت چندان محسوس نباشد. توجه به طول و عرض به جهت قیمت حفاظ درب

۴- متراژ حفاظ درب

متراژ و میزان طول و عرض حفاظ درب یکی از مسائلی است که در قیمت حفاظ درب بسیار موثر می باشد. به این صورت که حفاظ درب از جنس آهن می باشد تا با خاصیت مستحکم بودن خود سد مستحکم و مقاومی در برابر هر گونه سارق و افراد شرور و مزاحمی باشد و از آنجا که قیمت آهن بسیار بالاست، با توجه به متراژ استفاده از حفاظ درب ، قیمت آن ها نیز با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد. چرا که برخی از منازل مسکونی در ارتفاع کمتر و برخی بیشتر هستند. بنابراین برای به دست آوردن فرمولی دقیق و منسجم برای قیمت حفاظ درب ، ارتفاع درب را در عرض آن و نیز قیمت هر متر مربع ضرب نموده تا حاصل ضرب را به عنوان قیمت حفاظ درب بدست آوریم. بنابراین هر چقدر حفاظ درب عریض تر و مرتفع تر باشد، در قیمت آن تأثیری مستقیم خواهد گذاشت.

۵- تراکم حفاظ درب

تراکم یا شلوغی و خلوتی حفاظ درب نیز از دیگر مسائلی است که در قیمت حفاظ درب تأثیر بسزایی خواهد گذاشت. به این صورت که هر چقدر تراکم و میزان شلوغی درب مورد نظر بیشتر باشد، طبیعتا قیمت حفاظ درب را بالاتر برده و در عین حال امنیت بیشتری را نیز به همراه خواهد داشت. خلوتی و تراکم پایین حفاظ درب نیز علاوه بر پایین آوردن امنیت آن ها در قالب قیمت های ارزانتری نیز عرضه می شوند. توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ درب

انواع حفاظ های آکاردئون

همانطور که یادآور گشتیم یکی از مواردی که در قیمت حفاظ درب تأثیر مستقیمی دارد، توجه به انواع و اقسام مختلف حفاظ درب می باشد که در این بخش برآنیم تا به برخی از این مدل های مختلف اشاره ای گذرا داشته باشیم. انواع و اقسام درب های آکاردئونی را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

۱- حفاظ درب ساده

طبیعتا ارزان قیمت ترین حفاظ درب ، مدل ساده و بی آلایش آن است که مناسب افراد کم بضاعتی است که وسع مالی چندان مناسبی ندارند.

۲- حفاظ درب دو جداره

در تولید و ساخت این نوع درب ها از تسمه های ایستاده در داخل کلاف حفاظ درب به صورت دو لایه متصل به هم از طریق جوشکاری استفاده شده است که بسیار ایمن و مطمئن تر می باشند.

۳- سه لوزی

حفاظ درب سه لوزی نیز یکی از متداول ترین انواع درب های آکاردئونی محسوب می شود که بر حسب تعداد گل ها قیمت حفاظ درب متفاوت می باشد.

۴- حفاظ درب دوبل
۵- ایتالیایی
۶- حفاظ درب سفارشی

شما می توانید هر نوع مدل و طرحی که در ذهن خود دارید را به مسئولین و تولیدکنندگان درب های آکاردئونی سفارش دهید که مسلما قیمت این نوع درب های سفارشی بر حسب عوامل نامبرده شده در این مطلب کاملا متفاوت از یکدیگر می باشند. درب آکاردئونی؛ حفاظی آهنی ایمن برای ممانعت از سرقت اگر تاکنون به فکر راه چاره ای برای حفاظت و مراقبت از مال و جان خود و اعضای خانواده تان نبوده اید و تنها یک درب چوبی ساده را به عنوان درب ورودی ساختمان خود در به عنوان مانعی در برابر ورود و خروج افراد غریبه و ناآشنا و سارقین حرفه ای قرار داده اید، بهتر است از همین الان به فکر راه چاره ای بوده و با درب آکاردئونی می توانید تا حد بسیار زیادی به آرمان خود دست یابید. به این صورت که امروزه بر روی درب های ورودی چوبی ساختمان ها و واحدهای مختلف مسکونی، دربی آهنی به عنوان حفاظ و سدی محکم در برابر سارقین و افراد مزاحم قرار می گیرد که با استفاده از این حفاظ آهنی می توانید خیال خود برای همیشه از ورود افراد غریبه به ساختمان خود راحت و آسوده کنید و با آرامش خاطر به مسافرت رفته و شب را با خیالی راحت و بدون کوچکترین استرسی بر بالین بگذارید. در همین راستا حفاظ آکاردئون آهن حفاظ با بیش از ۱۸ سال فعالیت در این زمینه در خدمت شما می باشد تا با تولید درب آکاردئونی امنیت و آسایش را به خانه های شما بیاورد. بنابراین در صورتی که قصد خرید این حفاظ آهنی مستحکم را دارید، می توانید با خرید حفاظ آکاردئون آهن حفاظ به هدف مورد نظر خویش نائل آمده و از مزیت های منحصر به فرد آن نهایت بهره را ببرید. در ادامه در خصوص حفاظ آکاردئون آهن حفاظ به عنوان یکی از تولیدکنندگان درب آکاردئونی و حفاظ آهنی دیگر برای درب و پنجره منازل مسکونی بیش از پیش سخن به میان خواهیم آورد.حفاظ آکاردئون آهن حفاظ به عنوان تولیدکننده حفاظ آهنی

جستجو در مطالب سایت


سایر انواع حفاظ نرده


آخرین مطالب

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
call us