حفاظ درب آكاردئونی نقش دار محافظ درب آپارتمان طرح دار

حفاظ درب آكاردئونی نقش دار محافظ درب آپارتمان طرح دار

درب های آكاردئونی طرح نقش دار یكی از زیبا ترین مدل های درب های آكاردئون بوده كه علاوه بر زیبایی از استحكام بالایی برخوردارند. تقریبا تمامی مدل های درب های آكاردئون این قابلیت را دارند تا با تسمهای نقش دار ساخته شوند البته تسمهای نقش دار بهتر است در مدل های دوبل و دوجداره ( 4 ردیف تسمه عمودی) استفاده شوند زیرا این تسمها از استحكام بالایی برخوردارند كه برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحكم بودن تسمه نیز بهره برد. درب های آكاردئونی طرح نقش دار یكی از زیبا ترین مدلهای درب های آكاردئونی هستند كه علاوه بر زیبایی از استحكام بالایی هم برخوردارند.

حفاظ نقش دار اکاردئونی

تقریبا تمامی مدل های درب های آکاردئونی این قابلیت را دارند تا با تسمه های نقش دار ساخته شوند البته تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل (سه ردیف تسمه عمودی) استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.

درب آکاردئونی نقش دار

 

حفاظ آهنی نقش دار درب منزل

 
صنایع فلزی آهن حفاظ یکی از پیشگامان در تولید انواع درب های آکاردئونی لوکس و مدرن می باشد، علاوه بر این ما سعی بر ان داشتیم تا تمامی نقاط ضعف درب های آکاردئون را از بین برده و علاوه بر آن این درب ها که بیشترین نقش در محافظت از خانه را ایفا می کنند را در طرح و مدل های گوناگون تولید و عرضه کنیم تا با تمامی مشتریان مان با سلائق مختلف بتوانیم ارتباط برقرار کرده و نیازشان را بر طرف کنیم.
 
 
با تشکر از حسن انتخاب شما
 
حفاظ پشت درب ضد سرقت
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا