حفاظ آكاردئونی ایتالیایی درب اكاردئون سفارشی اروپایی

حفاظ آكاردئونی ایتالیایی درب اكاردئون سفارشی اروپایی

درب آكاردئونی با طرح ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یك درب چهار گل بوده اما از نظر كیفیت و زیبایی یكی از بهترین تولیدات كارگاه ساخت و ساز آكاردئون صنایع فلزی آهن حفاظ است.

به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید می شوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی بصورت دو گل، با طول تسمه یک متری ساخته شده. دوگل بودن درب های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز شوند و این بدان خاطر است که تعداد پرچها در این مدل کمتر نسبت به طرحای سه گل می باشد و اما از نظر ایمنی این طرح با یک درب چهار گل یا چهار ردیف لوزی آکاردئونی برابری کرده و این خود باعث برتری نسبی طرح ایتالیایی نسبت به طرح های دیگر در زمینه درب های کشویی یا آکاردئونی شده است.
 
حفاظ اکاردئونی ایتالیایی

قیمت حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

به طور معمول درب های کشویی از سه ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند. اما حفاظ آکاردئونی ایتالیایی برای لوزی های خودبا طول تسمه یک متری ساخته شده و ضریب امنیت بیشتری به حفاظ آپارتمان میدهد. دوگل بودن حفاظ آکاردئونی ایتالیایی باعث شده نمای بهتر و امنیت بالاتر نسبت به حفاظ های اکاردئونی سه لوزی باشد. این محصول درب اکاردئونی ایتالیایی بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز می شوند. جنس استفاده شده در این محصول از نوع تسمه فابریک 20*5 فولادی میباشد. پوشش رنگ به کار رفته برای محصول درب اکاردئونی ایتالیایی از نوع الکترو استایک (کوره ای) میباشد و تنوع رنگ به سلیقه مشتری میباشد. این نوع حفاظ با نازل ترین قیمت و بهترین استحکام به شما مشتریان عزیز عرضه می شود. همین الان با صنایع فلزی آهن حفاظ تماس بگیرید تا از خدمات ما و قیمتها اطلاع پیدا کنید.
 
درب اکاردئونی ایتالیایی

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا