حفاظ آكاردئونی چهار گل درب اكاردئونی 4 لوزی

حفاظ آكاردئونی چهار گل درب اكاردئونی 4 لوزی

این طرح با دو ردیف تسمه عمودی ساخته شده كه از لحاظ ایمنی در سطح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش چهار ردیف لوزی در خود جمع كرده است.

 

از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد. و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد. و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به تاراج ببرد. اما حفاظ درب آکاردئونی 4 گل سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است. که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود. و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد. به همین علت امروزه وجود حفاظ آکاردئونی 4 گل در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد. و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردئونی 4 گل تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست. و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد. ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است . همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند. به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود. و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردد.

درب اکاردئونی 4 گل

 

حفاظ آکاردئونی کشویی چهار گل

دربهای آکاردئونی در طرح و نقش های مختلفی ساخته می شوند. بعضی از این طرح ها از نظر امنیت در درجه بالاتری قرار دارند و بعضی دیگر از لحاظ زیبایی! صنایع فلزی آهن حفاظ همواره بر این باور است که می تواند تمامی مشتریان خود را با سلیقه های مختلف راضی نگه دارد. یکی دیگر از تولیدات درب های آکاردئونی طرح آکاردئون چهار ردیف لوزی یا چهار گل می باشد.
 
حفاظ اکاردئونی 4 گل
 
این طرح بصورت یک جداره (یعنی با دو ردیف تسمه عمودی ساخته شده) که از لحاظ ایمنی در سطح بالایی قرار گرفته و همچنین زیبایی را با پوشش چهار ردیف لوزی در خود نگه داشته است.
 
 
حفاظ پشت درب آکاردئونی 4 لوزی

ویژگی درب آکاردئونی چهارگل

 
 
این درب برای محفاظت از انباری ها و درب های ورودی بسیار مناسب و کارآمد است.
 
 
 
برای مشاهده لیست قیمت درب آکاردئونی لطفا با ما تماس بگیرید.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا