درب آكاردئونی در قزوین - حفاظ آهنی ضد سرقت درب آپارتمان

(اخبار)

قفل درب هاي آکاردئوني در قزوین

اگر شما از انواعي از قفل ها براي درب آکاردئوني خود استفاده کنيد . ضمن اينکه مي توانيد استانداردهاي مربوط به امنيت را بالا ببريد قادر خواهيد. بود قفل هاي آن ها را نيز عوض کنيد. دقت داشته باشيد که اين نوع از قفل ها معمولا به دو صورت وجود دارند، شما بايد بدانيد که هر دوي اين قفل ها بايد به صورت همزمان باز و بسته شوند. چرا که در غير اين صورت نمي توانيد درب اصلي را باز کنيد. شما همچنين ميتوانيد. از يک قفل سوم هم در اين زمينه بهره مند شويد. که البته بايد حين ساخت و سفارش اين موضوع را به سازنده اعلام کنيد. تا جاي لازم را در نظر داشته باشد. گارد آهني در اصطلاح حفاظ هايي دارد. که به صورت مشبک هستند و جنس آن ها نيز از آهن است و به عنوان يک حائل امنيتي مورد استفاده قرار مي گيرند.

 

درب آکاردئونی قزوین

 

آهن حفاظ تولید کننده انواع درب محافظ آپارتمانی و ارسال وکیوم شده به تمام نقاط کشور با بهترین متریال تولیدی شامل لولا 3 پارچه - کلاف 30 در 50 - جا قفلی 8 میل - رنگ کوره ای استاتیک .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا