درب آكاردئونی در سهیلیه - حفاظ آهنی ضد سرقت درب آپارتمان

(اخبار)

متراژ حفاظ آکاردئوني سهیلیه

متراژ و ميزان طول و عرض حفاظ آکاردئوني يکي از مسائلي است که در قيمت حفاظ آکاردئوني بسيار موثر مي باشد. به اين صورت که حفاظ آکاردئوني از جنس آهن مي باشد تا با خاصيت مستحکم بودن خود سد مستحکم و مقاومي در برابر هر گونه سارق و افراد شرور و مزاحمي باشد و از آنجا که قيمت آهن بسيار بالاست، با توجه به متراژ استفاده از حفاظ آکاردئوني، قيمت آن ها نيز با يکديگر کاملا متفاوت مي باشد. چرا که برخي از منازل مسکوني در ارتفاع کمتر و برخي بيشتر هستند. بنابراين براي به دست آوردن فرمولي دقيق و منسجم براي قيمت حفاظ آکاردئوني، ارتفاع درب را در عرض آن و نيز قيمت هر متر مربع ضرب نموده تا حاصل ضرب را به عنوان قيمت حفاظ آکاردئوني بدست آوريم. بنابراين هر چقدر حفاظ آکاردئوني عريض تر و مرتفع تر باشد، در قيمت آن تأثيري مستقيم خواهد گذاشت.

 

درب آکاردئونی سهیلیه

 

آهن حفاظ تولید کننده انواع درب محافظ آپارتمانی و ارسال وکیوم شده به تمام نقاط کشور با بهترین متریال تولیدی شامل لولا 3 پارچه - کلاف 30 در 50 - جا قفلی 8 میل - رنگ کوره ای استاتیک .

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا