قیمت حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان ضد سرقت حفاظ دزدگیر

(قیمت حفاظ)

قیمت حفاظ آكاردئونی درب آپارتمان ضد سرقت حفاظ دزدگیر

درب آكاردئونی آهنی ( فلزی ) یا حفاظ آكاردونی از جمله باكیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است كه با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری كرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینكه محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما حفاظ آكاردئونی از محبوبیت و كاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. محبوبیت این محصول بدان جهت است كه به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. نرده آكاردئونی فلزی دارای كیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد كه همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند گردید. این مدل از درب را در رنگ های مختلفی تولید كرده اند كه در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید آن ها اقدام كرد. در این صفحه به صورت كامل در رابطه با قیمت درب حفاظ آكاردئونی صحبت خواهیم كرد. میخوای امنیت منزل یا مغازه ات رو افزایش بدی؟ راه چاره اش استفاده از درب های آكاردئونیه! درب آكاردئونی آهن حفاظ بهترین ها را برای شما به ارمغان می آورد تماس و مشاوره رایگان از طریق تماس با شماره 09127800603

حفاظ درب ضد سرقت

امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است . تا به این منظور با خرید یک گارد آهنی درب بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. درب آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند.

حفاظ پنجره کشویی

1- محافظ کرکره ای پنجره حفاظ آکاردئونی پنجره در برخی از پنجره های ساختمان ها و منازل مسکونی به کار گرفته می شود که عرض آن ها وسیع است و به سادگی می توان به درون آن نفوذ کرد. بنابراین درب آکاردئونی نه تنها در درب منازل و ساختمان های مختلف بکار گرفته می شود؛ بلکه برای حفاظ برخی از پنجره ها نیز از آن مورد استفاده واقع می شود.

 

درب آکاردئون پارکینگ

2- درب آکاردئونی پارکینگ پارکینگ ها در داخل منازل مسکونی یا ساختمان های اداری و … نیز نیاز به محافظت دارند. بنابراین می توان از درب آکاردئونی پارکنیگ نیز برای ارتقاء سطح امنیتی استفاده نمود. تا با خیالی آسوده و در کمال آسایش و آرامش به زندگی روزمره خویش پرداخت. عموما درب آکاردئونی پارکینگ ها به این ترتیب می باشند. که دو درب مجزا ساخته و در محل مورد نظر نصب می شوند. هر چند که درب یک لنگه نیز وجود دارد. اما اصولا دو درب آکاردئونی در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. که این دو درب به هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر متصل می شوند. و به هنگام باز شدن نیز درب پارکینگ از قسمت میانی جمع می گردد و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرد. بنابراین از درب آکاردئونی می توان برای محافظت از پارکینگ ها نیز بیشترین بهره وری و کاربرد را برای ماشین های خود و سایر ساکنین ساختمان به ارمغان برد.

 

درب آکاردون

3- درب آکاردئونی داخلی کاربرد درب آکاردئونی داخلی بسیار خاص و محدود می باشد. و از آن می توان در فضاهای اداری یا تالارهای پذیرایی برای تقسیم بندی فضاها مورد استفاده قرار داد. بهره بردن از این نوع درب ها در تالارها و رستوران ها و سایر مراکز درمانی، اداری و… به این جهت است که در عین حالی که به تقسیم بندی فضاها کمک شایانی می کند، به علت شفافیت نیز مانع دید افراد نمی گردند. باز و بسته کردن و نیز جابجایی این نوع از درب ها نیز کار چندان دشواری به نظر نمی آید و به راحتی این فرآیند شکل می گیرد.

4- حفاظ درب فروشگاهی و کارگاهی امروزه در غالب فروشگاه ها و کارگاه ها از درب آکاردئونی استفاده می شود. اگر به فروشگاه های زنجیره ای بزرگ رفته باشید، متوجه این خواهید شد. که غالب این نوع از فروشگاه ها به جهت حفاظت از سرمایه های خود در داخل فروشگاه و یا کارگاه تجاری خویش از حفاظ درب استفاده می کنند. تا به این منظور بتوانند امنیت و آسایش را به هنگام روزهای تعطیل برای فروشگاه و کارگاه خود به ارمغان آورند. درب آکاردئونی فروشگاهی جانشین بی بدیلی برای کرکره های مغازه ها به شمار می آیند. که با صدای گوشخراش خود آسایش همسایگان را در پی داشتند. بنابراین شما می توانید با خرید درب آکاردئونی فروشگاهی علاوه بر ایجاد امنیت از محصولات فروشگاه خود و نیز سهولت در باز و بسته شدن درب آکاردئونی از مزیت های آن به خوبی بهره مند شوید و از شر درب های کرکره ای و مشکلات آن خود را خلاص کنید.

 

محافظ درب آهنی

درب آکاردئونی قیمت مناسب در طرح ها و مدل های بسیار مختلف تولید شده است تا تمام مصرف کنندگان بتوانند برای تهیه آن اقدام نمایند. از جمله مدل های درب آکاردئونی قیمت مناسب می توان به درب اکاردونی سه گل، چهار گل و تمام گل کلاسیک اشاره نمود. تمامی این مدل ها از تنوع بالایی در رنگ و سایز برخوردار هستند و به همین جهت پاسخگوی تمام مصرف کنندگان می باشند. بهره گیری از هریک از مدل های درب آکاردئونی برای ساختمان های مختلف ضروری می باشد. استفاده از این محصول سبب می گردد تا نمای ساختمان بسیار شیک گردد و به همین جهت از آن به میزان قابل ملاحظه ای بهره گرفته می شود.

 

درب آکاردئونی فلزی

درب های آکاردئونی به عنوان راه حل های ابتکاری برای محیط هایی که به فضای اضافی و تهویه اضافی احتیاج دارند ، درب های آکاردئونی و پنجره های آکاردئونی یا آکاردئونی با تاشو برگهای خود یکی بر روی دیگر و روی طرفین باز کار می کنند. آنها از طریق ریل های بالا و پایین که می توانند داخل درب های آکاردئونی تعبیه شوند ، حرکت می کنند و ضمن افزودن ارزش زیبایی شناختی به پروژه  می توانند اتاق های جداسازی و ادغام را فراهم کنند.

 

حفاظ اکاردونی

درب آکاردئوني دوگل وسه گل چیست؟ منظور از گل تعداد مشبک هایی است که در این درب استفاده شده؛یک درب منظور تعداد مشبک هاي استفاده شده؛یک درب آکاردئوني استاندارد می تواند از دو گل تا ۵ گل باشد،بهترین نوع از این درب ،سه گل می باشد.

حفاظ آپارتمان

درب های آکاردئونی فلزی جلوه ای مشابه با درب های آکاردئونی یا پنجره کشویی ایجاد می کند ، اما با این تفاوت که همه برگهای آن هنگام بسته شدن در همان صفحه باقی می مانند ، درب آکاردئونی فلزی جلوه ای تمیز به نما می بخشد.در نمای خانه ، پنل های سیار توسط عناصر بتونی متعاملی قاب بندی شده اند و تضاد جالبی بین بتن در معرض و چوب تابلوها به وجود می آورند. پوشش های زیادی وجود دارد ، اما ساختار آ درب های آکاردئونی فلزی را حفظ می کنند. شما می توانید درب های آکاردئونی فلزی را انتخاب کنید.در این جزئیات می توانید برخی از جنبه هایی که هنگام طراحی درب های مفصل باید در نظر گرفته شود. ابتدا لازم به ذکر است که محورها در انتهای تابلوها نیستند و نیاز به فاصله اضافی درها و درب های آکاردئونی فلزی دارند. بنابراین ، تعیین محل محورها برای اجرای صحیح تابلوها ضروری است.

 

حفاظ پشت در

لیست قیمت درب آکاردئونی

لیست قیمت درب آکاردئونی سه لوزی

لیست قیمت درب آکاردئونی چهار لوزی

لیست قیمت درب آکاردئونی ایتالیایی

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی پیچ شکلاتی

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی دوجداره

لیست قیمت حفاظ آکاردئونی تسمه نقش دار

 

شما هم نظر دهید

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا