حفاظ پنجره و انواع آن 09127800603

(اخبار)

حفاظ پنجره با وجود ظاهری زیبا كه به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراكم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممكن باشد.

 

 

حفاظ پنجره فرفورژه
 
حفاظ پنجره فرفورژه از دیگر انواع حفاظ می باشد. این نوع سازه یکی از سازه های پرطرفدار م باشد که هم به صورت ساده و هم طرح دار موجود می باشد و لذا اگر به دنبال قیمت حفاظ پنجره فرفورژه هستید باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت حفاظ پنجره فرفورژه بسته به تعداد گل های آن دارد به این صورت که هر چه تعداد گل های این حفاظ بیشتر باشد قیمت حفاظ پنجره فرفورژه نیز بیشتر است.
 
ولی اگر به دنبال حفاظ با قیمت پایین تری هستید می توانید حفاظ های پنجره ای نرده ای که دارای طراحی ساده تری هستند و هم دارای وزن کمتری هستند انتخاب کنید.
 
 
حفاظ پنجره و انواع آن
 
حفاظ آلومینیوم
 
حفاظ آلومینیوم از دیگر انواع حفاظ های پنجره ای است که نحوه ساخت آن کاملا شبیه حفاظ های استیل و آهنی است. با این تفاوت که طرح و رنگ انواع حفاظ آلومینیوم بسیار متنوع و متفاوت می باشد. که این تنوع در طرح و رنگ سبب شد هر شخصی متناسب با سلیقه خود این حفاظ ها را طراحی و سفارش دهد. این ویژگی سبب شد که معمولا از حفاظ آلومینیوم در محیط هایی استفاده شود که در آن ترکیب رنگ بسیار مهم باشد. از دیگر مزایای این حفاظ ها این است که قیمت حفاظ پنجره آلومینیومی پایین تر از سایر حفاظ ها می باشد.
اهمیت حفاظ؛ دزدی فقط برای همسایه نیست
شاید تا به حال سروکارتان به سرقت از خانه نخورده باشد و تصور کنید دزدی برای همسایه است، اما  قسمت بد ماجرا اینجاست که همیشه این احتمال وجود دارد که دفعه بعد قرعه به نام شما بیفتد. در گذشته اولین راهکار برای جلوگیری از سرقت خانه استفاده از حفاظ در و پنجره بود. همه می‌دانند که دسترسی به خانه‌ای که حفاظ پنجره دوجداره دارد کار آسانی نیست.
 
تجهیزاتی مثل دوربین مدار بسته و قفل هوشمند پیشرفته‌تر هستند اما به همان میزان هم امکان از کار افتادن و هک شدنشان بالاست. در حالی که این موضوع در مورد حفاظ‌ها صدق نمی‌کند.
با این حال اهمیت حفاظ پنجره‌های دو جداره در کمک به ضد سرقت ساختن خانه خلاصه نمی‌شود. خطر افتادن کودکان از پنجره و سقوط افرادی که برای تمیز کردن یا هرکاری دیگری به پنجره‌ها نزدیک می‌شوند همیشه وجود دارد. حفاظ پنجره دوجداره به حفظ امنیت افراد هم کمک می‌کند.
حفاظ پنجره دوجداره آهنی
مهم‌ترین ویژگی این حفاظ‌ها مقاومت آن‌ها در برابر کج شدن و ضربه خوردن است، اما نقظه ضعف این حفاظ‌ها این است که در شرایط آب‌وهوایی مرطوب به سرعت دچار زنگ‌زدگی می‌شوند. این حفاظ‌ها تنوع زیادی در طرح ظاهری دارند و بیشتر مناسب پنجره‌های بزرگ هستند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا