حفاظ ایستاده آبشاری 09127800603

(اخبار)

توصیه میكنیم كه قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی این مطلب را حتما با دقت مطالعه كنید و در صورتی كه این نوشته را با دقت مطالعه نمایید اطلاعات كامل و جامعی را در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی و موارد مهمی كه هنگام خرید باید بدانید را بدست خواهید آورد .

 

 

 
باید یادآور شد که تمامی نرده دیوار محوطه ازجمله حفاظ ایستاده آبشاری  لیلیومی، بوته‌ای، نیزاری، شاخ گوزنی و سرنیزه‌ای  مدرن دارای مزیت‌های خاص خود هستند، بعضی ازلحاظ زیبایی دارای مزیت بالاتری نسبت به بقیه هستند و بعضی ازلحاظ استحکام و بعضی دیگر ازلحاظ ایمنی، البته اختلاف در این مزیت‌ها بسیار زیاد نبوده و تمامی این حفاظ‌های روی دیوار مناسب تأمین امنیت و زیبایی مکان موردنظر هستند. بااین‌حال برای انتخاب نرده دیوار محوطه سعی شود تمام خصوصیات بررسی شود و درنهایت انتخاب دقیقی صورت گیرد تا بعد از نصب پشیمانی ایجاد نشده و هزینه مجددی صورت نگیرد.
 
حفاظ‌های روی دیوار موجود در بازار هم ازنظر زیبایی و هم ازنظر استحکام و عدم نفوذپذیری از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به‌راحتی می‌توان بهترین حفاظ روی دیوار را با توجه به شرایط مکان و سلیقه شخصی انتخاب کرد.
 
باید در نظر داشت که نرده‌کشی روی دیوار می‌تواند کمک زیادی را به تأمین امنیت مکان کند و علاوه بر آن نرده دیوار حیاط نیز می‌تواند محیط را زیباتر سازد. معمولاً قیمت حفاظ آهنی روی دیوار به نسبت بقیه کارهای ساختمانی مقدار بالایی ندارد و هزینه حفاظ روی دیوار بین واحدهای مکان مسکونی یا تجاری تقسیم می‌شود. با تمام این توضیحات می‌توان به این نتیجه رسید که نصب حفاظ‌های روی دیوار جزء ملزومات یک مکان تجاری یا مسکونی است.
 
 
در تولید و ساخت نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد . شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم کرد یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یکدیگر جوش شده اند . با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ ها عملا امکان نداشته . خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد . به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
 
 

تولید محافظ لیلیومی بالای دیوار 

 
در تولید و ساخت حفاظ لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد . شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف میباشد و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید که این زیاد درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعداد زیاد به یکدیگر جوش شده اند . با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ عملا امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ لیلیوم امکان ندارد . خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد . به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده لیلیوم بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ ها کارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ لیلیوم نیز یکی از حصارهای پر کاربرد برای این منظور می باشد. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف کنندگان هستند . معماران و طراحان نیز مشتریان اصلی این محصول و ابزار هستند. همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حصار لیلیوم در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار داد. حفاظ لیلیوم نیز همانطور که از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم می باشد و به همین منظور به این اسم نام گذاری شده است.
 

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا