بهترین حفاظ نمای دیوار حیاط كدام است 09127800603

(اخبار)

توصیه میكنیم كه قبل از مراجعه به فروشنده گان حفاظ شاخ گوزنی , شنیدن قیمت های گوناگون این مطلب را حتما و حتما با دقت مطالعه كنید و در صورتی كه این نوشته را با دقت مطالعه نمایید اطلاعات كامل و جامعی را در مورد تولید حفاظ شاخ گوزنی و موارد مهمی كه هنگام خرید باید بدانید را بدست خواهید آورد .

 

 

 
اگر جهت تامین امنیت ساختمان محل زندگی یا کار با ویلای خود برنامه ریزی دارید و مایل هستید در مورد انواع حفاظ روی دیوار و خصوصا حفاظ نیزار که از جمله بهترین حفاظ نمای دیوار حیاط  و از ابزارهای بسیار خوب  برای تامین امنیت و بالا بردن ضریب حفاظتی ساختمان میباشد 
 
بهترین حفاظ نمای دیوار حیاط
 
 
 
 
 

نرده حفاظ نیزار 

 
نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای 1  متر با میلگرد 12  با تراکم 45 شاخه از پایین به سمت بالا  که در اندازه 1متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه 1متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول 25کیلو گرم بود و بسیار  مقاوم و زیبا است.
 

نوع چیدمان حفاظ نیزار

 
حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای  به عرض 12سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا 70سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ