بهترین نرده حفاظ روی درب 09127800603

(اخبار)

در درب های آكاردئونی قفل مخفی توكار استفاده می شود كه درون خود درب اصلی تعبیه می شود و اینكه امكان بازشدن توسط سارقین و اینكه با دیلم و سنگ فرز باز شود وجود ندارد و همچنین رنگ آن پودری می باشد كه داخل كوره می رود و رنگ پودری كاملا به خورد حفاظ می رود شركت اهن سازه با كادری و متحد و اموزش دیده آماده خدمات رسانی به كل مناطق 22 گانه شهر تهران و و همچنین كل كشور نیز می باشد

 

 
 
 
بهترین نرده حفاظ روی درب از یک چهارچوب از جنس آهن  پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب نصب گردیده است و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. در بخش پایینی در نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در در داخل آن قرار گرفته است.
 
درب آکاردئونی
 
 

قفل های تعبیه شده بر روی حفاظ آکاردئونی 

 
 بر روی درهای آکاردئونی می توان قفل های توکار و روکار را دارند که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در مجموع درهای آکاردئونی میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 

ساخت درب آکاردئونی

 
جلوگیری از وقوع جرم راهکاری هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از دزدی و ورود سارقین، ضرایب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضریب امنیت ساختمان را بیشتر می کنند. نصب انواع درب آکاردئونی مانعی بازدارنده در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت معناداری محدود می کند. به جهت اهمیت حفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع فلزی آهن حفاظ ، ساخت درب آکاردئونی را در اولویت تولیدات خود قرار داده است.
 
 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا