نصب انواع حفاظ پنجره 09127800603

(اخبار)

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.

 
 
راهکارهای حفاظت از پنجره
قبل از این‌که به معرفی حفاظ‌های پنجره (Fence shilled window) بپردازیم، بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که اصولا، چه راهکارهایی برای حفاظت و در حقیقت ایمن سازی پنجره‌ها وجود دارد؟
 
 
حفاظ پنجره
 

استفاده از شیشه‌های ایمن

بالا بودن ضریب امنیت شیشه مورد استفاده از پنجره‌هایی که در معرض خطر هستند، تا حد قابل توجهی می‌تواند امنیت ساختمان شما را تامین کند. استفاده از شیشه‌هایی که دو لایه یا چندلایه هستند و ضریب امنیتی به مراتب بالاتری نسبت به شیشه‌های معمولی‌دارند و به عبارت ساده‌تر، به این راحتی‌ها نمی‌شکنند با نصب انواع حفاظ از خانه و منزل خود مافظت نمایید و از ورود افراد متفرقه و متجاوز جلوگیری کنید 
 

استفاده از قفل‌های ضدسرقت در پنجره‌ها

قفل‌های معمولی که اغلب در پنجره‌های ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از ضریب امنیتی بسیار پایینی برخوردار هستند. باید توجه داشته باشید که حتی در صورت استفاده از شیشه‌های ایمن‌تر، در صورتی که پنجره ساختمان شما به سهولت باز شود، هیچ امنیتی در این ساختمان نخواهید داشت. از این رو، می‌توانید از قفل‌های مدرن و امنیتی ضد سرقت استفاده کنید که به راحتی باز نمی‌شوند.
 

استفاده از حفاظ پنجره

این مورد، همان راهکاری است که قرار است در ادامه این مقاله، به صورت کامل به آن بپردازیم. در این مورد، کافی است به همین نکته کفایت کنیم که در صورت استفاده از یک حفاظ درست و حسابی و کاملا امنیتی برای پنجره‌ها، دیگر نه نیازی به قفل‌های ضدسرقت خواهد بود و نه چندان ضرورتی دارد برای نصب شیشه‌های امنیتی هزینه کنید.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا