نصب انواع حفاظ پنجره 09127800603

(اخبار)

نصب انواع حفاظ پنجره

انواع حفاظ پنجره چه ساده پروفیلی و یا فرفورژه با ساختاری متنوع نسبت به حفاظ های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی كه از قطعات فلزی كه در اشكال مختلف خمكاری شده است.

حفاظ پنجره
 
راهکارهای حفاظت از پنجره
قبل از این‌که به معرفی حفاظ‌های پنجره (Fence shilled window) بپردازیم، بهتر است ابتدا به این سوال پاسخ دهیم که اصولا، چه راهکارهایی برای حفاظت و در حقیقت ایمن سازی پنجره‌ها وجود دارد؟
 
استفاده از شیشه‌های ایمن
بالا بودن ضریب امنیت شیشه مورد استفاده از پنجره‌هایی که در معرض خطر هستند، تا حد قابل توجهی می‌تواند امنیت ساختمان شما را تامین کند. استفاده از شیشه‌هایی که دو لایه یا چندلایه هستند و ضریب امنیتی به مراتب بالاتری نسبت به شیشه‌های معمولی‌دارند و به عبارت ساده‌تر، به این راحتی‌ها نمی‌شکنند با نصب انواع حفاظ از خانه و منزل خود مافظت نمایید و از ورود افراد متفرقه و متجاوز جلوگیری کنید 
 
استفاده از قفل‌های ضدسرقت در پنجره‌ها
قفل‌های معمولی که اغلب در پنجره‌های ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، از ضریب امنیتی بسیار پایینی برخوردار هستند. باید توجه داشته باشید که حتی در صورت استفاده از شیشه‌های ایمن‌تر، در صورتی که پنجره ساختمان شما به سهولت باز شود، هیچ امنیتی در این ساختمان نخواهید داشت. از این رو، می‌توانید از قفل‌های مدرن و امنیتی ضد سرقت استفاده کنید که به راحتی باز نمی‌شوند.
 
استفاده از حفاظ پنجره
این مورد، همان راهکاری است که قرار است در ادامه این مقاله، به صورت کامل به آن بپردازیم. در این مورد، کافی است به همین نکته کفایت کنیم که در صورت استفاده از یک حفاظ درست و حسابی و کاملا امنیتی برای پنجره‌ها، دیگر نه نیازی به قفل‌های ضدسرقت خواهد بود و نه چندان ضرورتی دارد برای نصب شیشه‌های امنیتی هزینه کنید.
 
وقتی پنجره‌های ساختمان شما به یک حفاظ استاندارد مجهز باشند، حتی در صورت باز شدن و شکستن شیشه‌ها، باز هم کسی قادر به ورود به داخل ساختمان نخواهد بود.
 
حفاظ میله‌ای
حفاظ‌های میله‌ای از رایج‌ترین انواع حفاظ پنجره در خانه‌های مسکونی هستند. فاصله و اندازه میله‌ها را میتوانید به دلخواه خود طراحی و انتخاب کنید. حفاظ‌های میله‌ای دارای دو مدل داخلی و بیرونی هستند. مدل بیرونی روی قاب پنجره از قسمت بیرونی ساختمان نصب می‌شود ولی مدل داخلی روی قاب پنجره از دورن نصب شده و قفل می‌گردد. در صورت نیاز می‌توانید میله‌های مدل داخلی را از درون ساختمان باز کنید.
حفاظ سفارشی با طرح دکوراتیو
انواع حفاظ پنجره ضمن افزایش ایمنی ساختمان جزئی از منزل مسکونی شما به شمار می‌روند پس می‌توانید آن‌ها را بر اساس نوع بنا و ساختمان طراحی و نصب نمایید. مدل‌های حفاظ سفارشی یا دکوراتیو به شما این امکان را می‌دهند که در کنار حفظ ایمنی به زیبایی و نمای خانه خود هم توجه کنیم.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ