حفاظ دور محوطه - نرده دور محوطه 09127800603

(اخبار)

حفاظ لیلیوم این نوع حصار نیز ظاهر زیبایی دارد كه همین دلیل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد.

 
زیباترین حفاظ دیوار حیاط : لیلیوم
همانطور که از نام حفاظ می توان حدس زد، گل های زیبای لیلیوم ایده اصلی طراحی نرده ها هستند. این سازه نسل جدید حفاظ روی دیوار است و از نظر شکل ظاهری بسیار شکیل و زیبا می باشد. حفاظ دور محوطه لیلیوم در خانه های ویلایی طرفدار بیشتری دارد. در دورتادور ساختمان و همه محوطه ویلا می توان این حفاظ را نصب کرد. تراکم نردههای لیلیوم بسیار زیاد است. به طور معمول در هر متر حدود ۲۰۰ شاخه تیز و برنده لیلیوم وجود دارد. جالب اینکه امکان رنگ آمیزی حفاظ لیلیوم به صورت دو رنگ نیز وجود دارد. معمولا قسمت بالای سر نیزه ها به شکل گل طراحی و با رنگ طلایی تزئین می شود که زیبایی خاصی به حفاظ دیوار حیاط می دهد.
 
حفاظ دیواری
 

حفاظ آبشاری

بعد از حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای، نرده های آبشاری در حفاظ دیوار حیاط بیشترین تعداد نصب را دارد. ظاهر پله مانند نرده های حفاظ، تداعی کننده یک آبشار فلزی است. عبور از نرده های آبشاری بسیار دشوار و تقریبا غیر ممکن است. میلگردهای نوک تیز و برنده بر اساس یک الگوی مشخص در سرتاسر حفاظ آبشاری دیده می شوند. نرده ها با جو مخصوص و توسط جوشکار حرفه ای کار شده و به هیچوجه با دست یا ابزار از سازه جدا نخواهد شد. امکان رنگ آمیزی به سفارش مشتری وجود دارد. استفاده از رنگ های کوره ای در هنگام ساخت موجب ماندگاری بالای رنگ انواع حفاظ روی دیوار می شود. این سازه در ارتفاع  تا ۵۰ سانتیمتر ساخته می شود و در هر شاخه بین ۱۱ تا ۱۴ ردیف نرده دیده می شود
 
ساخت انواع حفاظ روی دیوار مانع از ورود سارقین و بیگانگان به فضای داخل ساختمان می شود. با توجه به سفارش های زیادی که از نصب حفاظ شاخ گوزنی در اپلیکیشن وم سرویز ثبت می شود، این سرویس به صورت ویژه راه اندازی شده است. پس از ثبت سفارش، هماهنگی برای اندازه گیری حفاظ دیوار حیاط انجام می شود. برای رنگ های خاص از قبل هماهنگ کنید زیرا رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی کوره ای است و دستی انجام نمی شود. قیمت حفاظ روی دیوار با توجه به سفارش مشتری اعلام می شود. تراکم نرده های حفاظ، ارتفاع و عرض سازه،متراژ دیوار و کیفیت پروفیل سازه روی قیمت ها تاثیر می گذارد. هزینه ای که برای ساخت حفاظ شاخ گوزن می پردازید در قبال آرامش و امنیت خانواده بسیار مقرون به صرفه است.
 

حفاظ دیوار و انتخاب مناسب برای ساختمان

امروزه به جهت ایجاد امنیت از حفاظ های آهنی مختلف با مدل های گوناگون زیادی استفاده می شود که هر کدام از آن ها آرامش را به خانه ها به ارمغان می آورند تا علاوه بر ورود و خروج سارق و هر گونه افراد شرور و مزاحم دیگری به درون منازل مسکونی مانع از شکستن شیشه با پرتاب یا برخورد اشیاء مختلف به سمت آنان شوند. چرا که ممکن است با هنگام فوتبال داخل کوچه و خیابان با برخورد ساده یک توپ فوتبال به راحتی شیشه پنجره شکسته شود. و علاوه بر ایجاد خسارت ممکن است آسیب های جزئی را به ساکنین خانواده ها وارد سازد و آرامش آن ها را برای مدتی از بین ببرد. بنابراین حفاظ آهنی می تواند مانع این کار شود و با جنس آهنی خود خیال ساکنین خانواده ها را از بر هم زدن آسایش آنان آسوده خاطر سازند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا