محافظ های آهنی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

كاربرد حفاظ برای تأمین امنیت و بالا بردن ضریب ایمنی از موارد با كاربرد بالا در جوامع میباشد كه كمك‌حال بسیار مناسبی برای آرامش خیال افراد باشد.حفاظت و امنیت از اصلی نرین مواردی میباشدكه انسانها در طول زندگی خود به آن نیاز دارند و سعی می‌كنند هزینه‌هایی كه موجب تامین امنیت میشود را متقبل شوند تا بتوانند ایمنی و آسایش زندگی را فراهم نمایند.

 

 

 
 
محافظ های آهنی بالای دیوار از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و می توان آن را در اکثر نقاط کشور  به صورت مستقیم تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. حفاظ شاخ گوزنی از مدل حفاظ های ساختمانی است که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ دیوار از ارتفاع و تراکم طولی و عرضی بسیار متنوعی برخوردار می باشد و همین امر سبب شده تا بتوان با استفاده از آن به فضایی امن دسترسی یافت. دزدگیر شاخ گوزنی یکی از مدل حفاظ های ساختمانی است که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی می باشد.
 
حفاظ روی دیوار
 

قیمت محافظ شاخ گوزنی 

قیمت انواع حفاظ بسیار مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است و به واسطه همین امر تمام مصرف کنندگان می توانند برای تهیه آن اقدام نمایند. انواع حفاظ مطابق با آخرین و بهترین استاندارد های روز دنیا تولید شده اند و همین امر سبب شده تا بتوان با اطمینان خاطر به منظور خرید این محصول اقدام کرد. بهره گیری از هریک از مدل های حفاظ دیوار برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری می باشد. این محصول حفاظتی به گونه ای طراحی و تولید شده است که از نصب آسانی برخوردار است. به واسطه سهولت در نصب می توان حتی پس از اسکان در ساختمان نیز به منظور اجرای این محصول کاربردی اقدام کرد.
 
 

حفاظ لیلیومی بالای دیوار 

 حفاظ لیلیومی و حفاظ لاله‌ای در اندازه و متراژ برابر قیمتی متفاوت دارند و به همین صورت حفاظ‌های دیگر مانند حفاظ شاخ گوزنی و آبشاری. درمجموع تمامی مدل‌های حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ دیوار در شرایط برابر دارای قیمتی مختلف هستند.
 
حال اگر بخواهیم هر نوع از حفاظ‌ها را مورد بررسی قرار دهیم و عوامل تأثیرگذار قیمت در آن را بررسی کنیم، در ابتدا باید به میزان تراکم آن اشاره کنیم. طبیعتاً هر چه تراکم حفاظ بیشتر باشد به علت استفاده بیشتر از آهن و میلگرد قیمت بیشتری دارد اما توجه داشته باشید که حفاظی با تراکم بیشتر امنیت مکان مورد نظر را بیشتر تأمین می‌کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ