حصار آهنی بالای دیوار بلند 09127800603

(اخبار)

حصار آهنی بالای دیوار بلند

در دنیای امروزه امنیت سطح مراكز عمومی تجاری مسكونی و غیره حرف اول را میزند و تقریبا همه ی افراد برای بالا بردن سطح امیت باید از این راهكار ها استفاده نموده تا امنیت را برای خانه و ساكنان به وجود آورند و حتی با آن آشنا گردند از جمله مهمترین راه كارهای افزایش امنین استفاده از انواع حفاظ روی دیوار است ما در ادامه ی مطلب شما را به بهترین و بروز ترین راهكار افزایش سطح امنیت آشنا خواهیم نمود

محافظ نر ده بالای دیوار

نرده روی دیوار
حصار  آهنی بالای دیوار بلند را می توان در بازه زمانی کوتاهی و به نحو مطلوب بر روی تمام مدل دیوارها نصب نمود. نکته قابل توجه در رابطه با مدل های مختلفی از حفاظ روی دیوار آن است که این محصول را می توان به بهترین حالت ممکن نصب کرد و به منظور قرار گیری آن نیازی به خرابی نیز نخواهد بود.
حفاظ دیوار از جمله محبوب ترین و کاربردی ترین وسایل حفاظتی به شمار می آید که لیست قیمت مدل های مختلفی از این محصول به صورت مستقیم در دسترس قرار گرفته است. انواع مدل از حفاظ های دیوار را می توان در شهرهای مختلف از جمله تهران با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد. حفاظ دیوار با تنوع بالا و کیفیت منحصر به فردی تولید شده است که همین امر موجب شده تا بتوان با توجه به نوع کاربری ساختمان برای خرید این محصول اقدام کرد. بهترین نرده آهنی روی دیوار چیست : در حال حاضر نرده هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع نرده سر دیوار سنتی که با عنوان حفاظ نیزه ای شناخته می شوند معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نمی باشند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند.
برای جلوگیری از ورود افراد بیگانه و سارقان به داخل ساختمان، ابتدا باید دسترسی این افراد را از روی دیوار کاهش داد، برای این کار نصب نرده حفاظ فیزیکی یکی از بهترین گزینه‌ها است. انواع مختلفی از نرده روی دیوار وجود دارد که با توجه به ارتفاع و عرض دیوار از آنها استفاده می‌شود. نرده محافظ فلزی دیوار نیز یکی از این حفاظ‌ها است.
 
نرده روی دیوار ویلا
برای اینکه ویلای شما را در برابر سارقین حفظ کنیم. کافی است خانه و ویلای خود را با نرده حفاظ مستحکم ایمن کنیم. برای خرید گارد برای بالای دیوار حیاط کافی است با شماره تماس 09127800603 تماس حاصل کنید. انواع طرح نرده دیوار محوطه وجود دارد. طرح نرده شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، نرده بوته ای، حفاظ سرنیزه، نرده اهنی نیزار و… با توجه به سلیقه و شرایط محله و ارتفاع دیوار و سایر فاکتورهای مهم، نرده دیوار محوطه را باید انتخاب کنید.باید قبول کنیم که زیبایی نمای خارجی اگر مهمتر از نمای داخلی نباشد حتما کم اهمیت تر نیز نخواهد بود.
 
پس طراحان ساختمان دست بکار طراحی سازه هایی شدند که علاوه بر ایجاد امنیت بتواند در کنار متریال های جدید امروزی خود نمایی کند . که انصافا نیز این کار را به خوبی انجام داده اندو هم کنون حفاظ دیوار ساختمان ها علاوه بر ایجاد امنیت چشم نواز است و زیبا.
 
هدف برای ارائه حفاظ روی دیوار فراهم کردن احساس آرامش و امنیت شما عزیزان و شهروندان در سراسر شهر های کشور می باشد. نوع جدید حفاظ روی دیوار، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. همانطور که از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر می باشد.
 
در تولید حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می کردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ های جدید دارای استحکام بالا و رنگ های کوره ای ثابت بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را دوچندان می نماید. حفاظ دیوار متشکل از میلگرد های خم کاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و یکدست می باشد که با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند. 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ