شاخ گوزنی-نرده شاخ گوزنی 09127800603- بهترین حفاظ دیوار

(اخبار)

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد كه برای انتخاب نرده و حفاظ دیوار ساختمان باید به چه مواردی توجه منید در ابتدا باید انواع نرده و حفاظ دیوار، ویژگی‌ها و مدل‌های متنوع آن را بشناسید تا بهترین مدل و طرح نرده دیوار را انتخاب كنید.حفاظ هایی چون حفاظ شاخ گوزنی از جمله رایج ترین مدلهای حفاظ دیوار بودند كه با آنها آشنا شدید. در بعضی اوقات این مدلها با هم تركیب می شوند تا امنیت بیشتر شود. مثلا با تركیب حفاظ بوته ای و شاخ گوزنی، حصار شاخ گوزنی بوته ای به دست می آید. نرده شاخ گوزنی بوته ای، شاخه های نامنظمی دارد و هر كدام از آنها به جهتی رشد كرده اند.

حفاظ دیواری

حفاظ و نرده شاخ‌ گوزنی

 
حفاظ و نرده شاخ گوزنی از مدل‌های زیبا و پرفروش نرده دیوار محسوب میگردد اما چرا نرده شاخ گوزنی نامگذاری شده است؟ طراحان برای نامگذاری این نوع نرده‌ها از شکل شاخ گوزن ایده‌ گرفته‌اند. شما می‌توانید از حفاظ شاخ گوزنی در دیوار انواع ساختمان‌ها با کاربری‌های بسیاری استفاده کنید. اگر به فکر طراحی نرده‌های دیوار با طرحی متنوع هستید؛ ما نرده‌های شاخ گوزنی را پیشنهاد می‌کنیم. تنوع در رنگ‌آمیزی و طراحی منحصر به فرد حفاظ‌های شاخ گوزنی از مزایای اصلی استفاده از آن‌ها در طراحی  دیوار محوطه می‌باشد.از برترین مدلهای نرده روی دیوار، نرده شاخ گوزنی میباشد که در ایران کاربرد دارد.
نرده شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظ پنجره نیز به کار برد.شکل ظاهری این حصار فلزی، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد.
 
حفاظ دیوار تهران
 

آشنایی با انواع حفاظ روی دیوار 

حفاظ روی دیوار بهترین مانع سارقان است. همه  از هر لحاظ، آرامش و امنیت را در محیط کار و زندگی خود برقرار کنیم.یکی از بهترین راه  برای حفظ امنیت یک ساختمان و جلوگیری از ورود افراد ناآشنا و سارقان، نصب انواع گارد فلزی است.یکی از مکانهای احتمالی برای ورود غریبه ها به ساختمان، دیوارهای ساختمان است و باید با نصب حفاظ روی دیوار، امنیت را در این قسمت از ساختمان برقرار کرد.
نصب کردن حفاظ روی دیوار (Wall protection) مانند حفاظ شاخ گوزنی مزیت های زیادی دارد که مهم ترین آنها ، برقراری امنیت بیشتر در ساختمان است. علاوه بر موضوع امنیت، استفاده از نرده باعث افزایش زیبایی ساختمان نیز می شود.

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا