قیمت حصار شاخ گوزنی بالای دیوار - حفاظ دیوار 09127800603

(اخبار)

یكی از انواع حفاظ ها كه دارای امنیت بسیار زیادی است، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ ها با ظاهر پیچ در پیچی كه دارند مانع ورود افراد به داخل محوطه مورد نظر می شوند.تا به حال بارها و بارها نام نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزنی را شنیده باشید. همانطور كه از نام آن پیداست، در ساخت این نوع حفاظ و نرده ها از شاخ های زیبا و پیچیده در هم گوزن الهام گرفته شده است.

حفاظ روی دیوار
 
 

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع رایج و پرفروش حفاظ های ساختمانی می‌باشد.قیمت حصار شاخ گوزنی بالای دیوار در مقایسه با قیمت سایر نرده‌های حفاظ روی دیوار به صرفه‌تر می‌باشد، که این امر نیز دلیل بر محبوبیت و انتخاب سریع این نوع از حفاظ شده است. شاخ گوزنی ، لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال متنوع خمکاری شده است. غیر قابل نفوذ بودن حفاظ شاخ گوزن به دلیل وجود انبوه شاخک با نوکهای تیز و درهم پیچیده ارزش دکوراسیونی بالا برای ایجاد نمای زیبای ساختمان قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی هزینه تعمیر و نگهداری اندک قابلیت تغییر اندازه و تعداد شاخکها نصب خیلی سریع و آسان 
 
حفاظ بالای دیوار
 

 بهترین حفاظ روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین وامن‌ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای هستند. برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از حفاظ‌ها مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها هستند. این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث می‌شود قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ روی دیوار است .
 
حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ روی دیوار برای ایجاد امنیت ساختمان است. این محصول آهنی از میلگرد تهیه شده است که در ارتفاع‌ های متنوع ۷۰، ۹۰، ۱۱۰ و ۱۲۰ سانتی متری تولید می‌ شود. طرح حفاظ شاخ گوزنی برای دور دیوار حیاط ویلا نرده ای است که از نظر ظاهر، کیفیت، استحکام و تامین امنیت عملکرد بهتری نسبت به سایر حفاظ‌ های موجود در بازار دارد و مورد تایید نیروهای انتظامی کشور نیز قرار گرفته است. همان گونه که درختان محافظ جنگل‌ ها هستند و از ورود افراد غریبه جلوگیری می‌ کنند، حفاظ‌ های شاخ گوزنی طرح درختی محافظی قدرتمند از ساختمان‌ های شما هستند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا