حفاظ بالای دیوار بلند - حفاظ بالای دیوار بلند 09127800603

(اخبار)

مهمترین محصولات حفاظتی تولید شده كه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به حفاظ روی دیوار ، درب آكاردئونی ، دزدگیر و دوربین مداربسته اشاره نمود بدون شك شما هم گل لیلیوم را دیده اید. اگر بگوییم كه نرده حفاظ لیلیومی در واقع یك گل لیلیوم فلزی است دور از واقعیت نیست. این نوع حفاظ ها در واقع با شكل این نوع گل ها ساخته شده اند.

حفاظ بالای دیوار قیمت

 
حفاظ لیلیوم: 
حفاظ لیلیوم هم با الگو برداری از روی گل های لیلیوم طراحی شده و دارای میله های بسیار مقاومی می باشد.
 

نرده حفاظ لیلیوم

 
شاید در دنیای امروز که تمامی بخش های متنوع هوشمندسازی شده اند، استفاده از حفاظ بالای دیوار بلند  که به صورت قدیمی در ساختمان مورد استفاده قرار می گرفتند اندکی به دور از مدرنیته باشد. آنچه باید بدانید که در واقع همین حفاظ های نرده ای هستند که امنیت را برای ساختمان شما ایجاد خواهند کرد. از جمله این حفاظ ها میتوان به نرده حفاظ لیلیومی اشاره نمود که علاوه بر اینکه زیباست و نمای جذابی به ساختمان شما می دهد، یکی از بهترین انواع حفاظ برای افزایش امنیت ساختمان شما به حساب می آید.
 
لیلیوم شاید نامی عجیب برای یک حفاظ آهنی دیوار باشد، اما این حفاظ یکی از مستحکم ترین و بهترین های انواع نرده آهنی دیوار محسوب می شود. حفاظ لیلیوم چه ویژگی ها و مزیت هایی دارد که تبدیل به یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار شده است. خصوصیت هاو مشخصات اصلی این حفاظ کدام ها هستند و قیمت تمام شده آن بر چه اصولی محاسبه می شود؟ برخلاف بسیاری از انواع حفاظ دیوار، حفاظ لیلیوم کمی ناشناخته تر از بقیه باقی مانده که علت اصلی این قضیه نو بودن طراحی این حفاظ دیوار است.
 
حفاظ دیواری

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم 

 
همچنین علاوه بر دیوارها، می توان این نوع حفاظ را در جلوی پنجره و همچنین جلوی تراس نیز مورد استفاده قرار دهیم. حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم نیز همانطور که از نام آن مشخص است، برگرفته از ظاهر گل لیلیوم است و علت این نامگذاری این است که در باغ های گل لیلیوم به هیچ عنوان وارد شدن راحت نمی باشد. طراحی این نوع حفاظ به گونه ای میباشد مانند گل لیلیوم پیاز شکل در پایین حفاظ است یعنی اینکه میتوان ارتفاع آن را به صورت دلخواه طراحی میشود. زاویه شاخک های این حفاظ طوری طراحی شده است که به هیچ وجه جایی برای قرار دادن دست و پا برای بالا رفتن از دیوار را به هیچ شخص نمی دهد. نرده روی دیوار را میتوان در رنگ های مختلف بسته به سلیقه مشتریان طراحی کرد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا