نصب محافظ بالای دیوار - انواع محافظ فلزی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ سر نیزه ای قدمتی چند صد ساله داشته و از قدیمی ترین حفاظ های روی دیوار است كه تولید شده و علی رغم قدمت زیادش هنوز در بین حفاظ های دیواری جایگاه خود را حفظ كرده. این قدمت از آن حفاظی ساخته كه مناسب برای خانه هایی با طراحی كلاسیك است

 

حفاظ نیزار و ویژگی های آن

 
حفاظ نیزار دارای ویژگی های خاصی است . اولین چیزی که در این نوع از  انواع محافظ فلزی بالای دیوار دیده میشود شکل متفاوت آن با سایر نرده حفاظ های روی دیوار میباشد . حفاظ نیزار در ابتدا با یک قوص نیم دایره مانند شروع و در قسمت بالا با یک خم اس مانند رو به عقب تمام میگردد. در هر متر از این نرده حفاظ روی دیوار 5 عدد از این قطعه به کار میرود که بعد از نصب روی دیوار سبب میشود که سارقان نتوانند به لبه دیوار نزدیک شوند .این حفاظ هم مانند سایر نرده حفاظ ها به صورت قرینه کار میشود.
 
بهترین نرده محافظ

شکل ظاهری محافظ نیزار 

 
ظاهر حفاظ نیزار ، شاخ گوزنی ، بوته ای و لیلیوم و ... بسیار نزدیک به هم است. با این حال برخی نوع خاصی از این حفاظ ها را بیشتر می پسندند. بنابراین زیبایی را نمی توان ملاک خوبی برای برتری این حفاظ ها از یکدیگر دانست. با این حال در مقایسه با نرده های کلاسیک، حفاظ های نسل جدید از جمله حفاظ نیزار ظاهر جذاب تری دارند.
 
حفاظ فلزی بالای دیوار
 
 این شرکت  که امروزه تمام امور صنعتی نیاز به طراحی و نظارت متخصصان و مهندسین کاربلد در همان صنعت را دارد تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین حفاظ روی دیوار ممکن را تولید کنیم . چند نکته به ما کمک میکند تا ما بتوانیم محصولی را به بازار عرضه کنیم که بتوانیم رضایت مندی مشتریان را به ارمغان بیاوریم یکی از مهمترین نیاز های یک تولید با کیفیت نیروی متخصص و کار بلد است .واستفاده از متریال با کیفیت که در محصول نرده روی دیوار همان میلگرد و پروفیل متریال اصلی محسوب میشود. 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا