انواع حفاظ آكاردئونی روی درب آپارتمان - بهترین محافظ فلزی پشت درب 09127800603

(اخبار)

درب آكاردئونی آهنی همانطور كه از اسمش پیدا است یك محافظ و یك درب محافظ فلزی ساختمان است از این رو حفاظ آكاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند به بهترین شكل ممكنه از ساختمان یا محل كار شما محافظت كند .

محافظ روی درب

 

حفاظ آکاردئونی چیست ؟

 
حفاظ آکاردئونی معمولاً از تیغه‌هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته‌اند تولید می‌شود. این درب‌ها در زمان استفاده باز می‌شوند و به عنوان یک محافظ قدرتمند کار خود را آغاز می‌کنند و پس از استفاده، تیغه‌ها به صورت کشویی روی هم جمع می‌شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می‌شود.محافظ های آکاردئون تاشو  بر خلاف درب‌های ضدسرقت بسیار سخت و محکم هستند و از تیغه‌هایی به ضخامت دست‌کم ۵۰ میلی‌متر تولید می‌شوند. این در حالی است که ضخامت ورق فولادی استفاده شده در یک درب ضدسرقت خوب حدود ۱۵ میلی‌متر است .این ضخامت تیغه‌های محافظ آکاردئونی باعث می‌شود تا شکستن آن و وارد شدن به ساختمان سخت و دشوار شود. همچنین این دربها امکان نصب چندین قفل را دارند که باعث می‌شود ورود دزدان با شاه‌کلید هم آسان نباشد.
 
محافظ درب

موارد استفاده ار انواع درب آکاردئونی

 
درب آکاردئونی تنها بر روی درب آپارتمان نصب نمی گردد بلکه در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگ و درب واحدها و حتی پنجره و بالکن را با استفاده از نرده های متحرک فلزی آکاردئونی ، ایمن سازی کرد. این درب ها در کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. هم اکنون از نرده های متحرک در ورودی کارگاه های خارج از شهر، درب پارکینگ های عمومی، ورودی فروشگاه ها و .... استفاده می شود. موقع حضور در ساختمان می توان درب آکاردئون را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالت نرده آهنی کشویی فضای زیادی را اشغال نمی کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا