شیك ترین حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار - حفاظ دیوار ویلا 09127800603

(اخبار)

حفاظ نرده روی دیوار به منظور برفراری امنیت ساختمان برای جلوگیری از ورود سارقین و حیوانات و در مواردی برای زیبایی بنا استفاده می گردد. برترین طرح از انواع نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ لیلیوم می باشد و برای دیوار های كوتاه از حفاظ نیزه ای بهره می برند. حفاظ ها در قدیم دارای نقاط ضعف بسیاری در ظاهر، امنیت و استحكام بوده اند كه البته حفاظ های امروزی بسیار كاربردی تر ساخته می شوند.

 
حفاظ شاخ گوزنی لوکس

حفاظ شاخ گوزنی

 
 حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار ، امنیت حرف اول را می زند. در حفاظت نسبت به دو دسته قبلی، بهبودی قابل توجهی حاصل شده است. در این نسل از حفاظ ها بود که درب های کشویی و حفاظ هایی برای پنجره های ساختمان رونمایی شد که تمامی این ها باعث افزایش هرچی بیشتر امنیت مکان های مورد استفاده کرده است. طراحی این نوع حفاظ ها با گونه ای بوده که نوک های تیز بالای حفاظ ها، در تمامی جهات پوشش داده شده تا کم ترین احتمال جهت ورود به حریم خصوصی از بین رود. روش متداول دزدان در بالا رفتن دیوار ها به این شکل است که پس از گرفتن بالای دیوار، از آن بالا رفته و خودشان را به داخل منزل می رسانند. طراحی این حفاظ به گونه ای است که جلوی همین کار را نیز از دزدان می گیرد و مانع از استفاده از دیوار به عنوان محلی کمکی، جهت بالا رفتن از آن می شود. طراحی همه جانبه نوک های تیز نیز به این دلیل است تا امکان ورود به منزل را با قرار گرفتن در کنار حفاظ از سارقان بگیرد. 
 
حفاظ دیوار ساختمان

کدام نوع حفاظ ارزانتر است؟ 

 
در انتخاب نوع حفاظ روی دیوار، بررسی قیمت یکی از عوامل مهم در تصمیم‌گیری است. اختلاف قیمت بین انواع حفاظ‌ها به سیاست شرکت مورد نظر و نوع طراحی‌های آن بستگی دارد.اما در یک بررسی می‌توان رتبه‌بندی قیمت انواع حفاظ‌ها را تعیین نمود. بر اساس این بررسی حفاظ شاخ گوزنی دارای قیمتی متوسط روبه‌بالا نسبت به دیگر انواع حفاظ‌هاست. در حقیقت این شاخ گوزنی نسبت به انواع سرنیزه‌ای (نیزار) و آبشاری قیمت بیشتری دارد. در مقابل قیمت آن معمولاً از لیلیوم و نرده بوته‌ای کم‌تر است.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا