حفاظ شاخ گوزنی پر تراكم - تولیدی حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

 
حفاظ و نرده شاخ‌ گوزنی از مدل‌های زیبا و طرفدار ترین نرده دیوار حیاط محسوب می‌شود. اما چرا نرده شاخ گوزنی نامگذاری شده ؟طراحان برای نامگذاری این نوع نرده‌ها از شکل شاخ گوزن ایده‌ گرفته‌اند. شما می‌توانید از حفاظ شاخ گوزنی در دیوار انواع ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت استفاده کنید. 
 

حفاظ بالای دیوار

 

 
حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار  هنوز محبوب ترین نوع حفاظ است حتی با اینکه جهت بالا بردن امنیت فضاهای خصوصی، اداره ­جات و منازل از تکنولوژی ها و فناوری های بسیاری استفاده می شود که این ایمنی را تا حد زیادی تامین می کنند.
از جمله ی این سیستم ها میتوان به دوربین های مدار بسته، سیستم های دید در شب و انواع حفاظ ها و فنس ها اشاره کرد.
برای افزایش امنیت ساختمان از نرده بالکن، حفاظ پنجره، درب آکاردئونی و… هم استفاده می شود.
 

قیمت نرد حفاظ دیوار

 
قیمت هر یک از نرده حفاظ بالای دیوار مانند قیمت نرده شاخ گوزنی، قیمت نرده نیزار، قیمت نرده بوته ای، قیمت نرده لیلیوم و  قیمت حفاظ سرنیزه در سایت آهنسازان قرار داده شده است و به روز رسانی می شود. شما نیز می توانید با تماس با کارشناس فروش با شماره تماس 09127800603 نیز تماس حاصل نمایید. خانه ای امن و زیبا با حفاظ روی دیواری که قیمت منصفانه و ارزان دارد امری امکان پذیر است. صنایع فلزی آهنسازان کیفیت متریال و محصولات خود را در سطح مطلوب نگه دارد و در عین حال قیمت مقرون به صرفه ای نیز برای حفاظ ساختمان در نظر می گیرد. شعار این شرکت این است که تعداد مشتریان راضی می تواند فروش آنان را نیز افزایش دهد.
 
حفاظ بالای دیوار

انواع حفاظ بالای دیوار 

 
یکی از انواع حفاظ‌های روی دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی است که جزء معروف‌ترین و پرفروش‌ترین نرده دیوار حیاط به‌حساب می‌آید. این حفاظ همانند شاخ‌های گوزن درهم‌تنیده بوده و دارای نوک‌های تیز و برنده است که به‌خوبی نقش حفاظت را ایفا می‌کند، همچنین این حفاظ در ارتفاع‌های متفاوت و در تراکم ۸ تا ۱۵ ردیف در بازار موجود است.
از دیگر حفاظ‌های موجود در بازار که جزء بهترین حفاظ روی دیوار نیز به‌حساب می‌آید حفاظ نیزار است. این حفاظ همانند نام خود دقیقاً شبیه نیزارها تولید می‌شود و دارای تراکم ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ ردیف تولید شده و دارای ارتفاع‌های ۵۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر است. یکی از مزایای حفاظ نیزار این است که تمام شاخه‌های تیز نرده مستقیماً به میله اصلی یا به‌اصطلاح شاسی جوش می‌شوند و از طرفی شاخه‌های اصلی نیز از بالا به یکدیگر جوش می‌شوند که استحکام این حفاظ را بسیار زیاد می‌کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا