گارد روی درب - گارد محافظ روی درب آپارتمان 09127800603

(اخبار)

درب‌‌های آكاردئون بر خلاف درب‌های ضدسرقت بسیار سخت و محكم هستند و از تیغه‌هایی به ضخامت دست‌كم ۵۰ میلی‌متر ساخته می‌شوند. این در حالی است كه ضخامت ورق فولادی استفاده شده در یك درب ضدسرقت خوب حدود ۱۵ میلی‌متر است (البته درب ضد سرقت هم مزایای خاص خود را دارد). این ضخامت تیغه‌های محافظ آكاردئونی باعث می‌شود تا شكستن آن و وارد شدن به ساختمان سخت و دشوار شود. همچنین این دربها امكان نصب چندین قفل را دارند كه باعث می‌شود ورود دزدان با شاه‌كلید هم آسان نباشد.

گارد روی درب

 

قیمت درب آکاردئونی

 
انواع سیستم های حفاظتی برای ایجاد امنیت در ساختمان طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب آکاردئونی  از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های حفاظتی میباشد . با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد. در واقع حفاظ آکاردئونی از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است. حفاظ آکاردئونی روی درب آپارتمان به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.
 
حفاظ آکاردئونی
 
 

انواع حفاظ درب آکاردئونی

 
همان طور که گفتیم یکی از عوامل موثر در قیمت نوع و طرح نرده آکاردئونی می باشد. این نرده یک حفاظ و فنس می باشد که به شکل هندسی لوزی ساخته شده و هنگام جمع شدن بر روی هم جمع می شوند و فضای کمی اشغال می کنند. حفاظ آکاردئونی دو لوزی و سه خم: درب های آکاردئونی بهتر است کمتر از سه لوزی ساخته نشوند زیرا مقاومت آن ها پایین می آید.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ