زیباترین محافظ روی دیوار - محافظ فلزی روی دیوار 09127800603

(اخبار)

از شیوه هایی كه به جهت بالا بردن سطح ایمنی منازل حیاط دار یا باغ و زمین و املاك دیگر مورد كاربست واقع می گردد، استفاده از حفاظ لیلیوم می باشد. حفاظ لیلیوم تنها حفاظی نیست كه در این راستا طراحی و تولید شده است؛ بلكه امروزه حفاظ های مختلفی در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته و طراحی شده اند تا به این منظور هر فردی بنا بر ویژگی های این نوع از حفاظ ها، سرانجام یك مدل را برای منزل خویش برگزیند.

حفاظ روی دیوار

حفاظ لیلیوم روی دیوار :

 
اگر بوته لیلیوم را دیده باشید، متوجه شباهت این نرده با آن خواهید شد. میله‌های به کار رفته در این نوع نرده با انحنایی که دارد از بالا رفتن افراد از دیوار جلوگیری می‌کنند. زیبایی از خصیصه‌های این نوع نرده است.حفاظ لیلیوم بالای دیوار بلند به دلیل طراحی که داراست ، از ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که همین امر موجب شده تا با نصب و اجرای این محصول بتوان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ به گونه ای طراحی شده است که دارای تراکم بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا عبور از آن غیر ممکن باشد. نکته قابل توجه آن است که این محصول را می توان با تراکم و ارتفاع های متفاوتی نیز سفارش داد و از آن بهره مند شد.
 
بالای دیوار

حفاظ لیلیوم دور دیواری :

 
حفاظ لیلیوم ظاهر زیبایی دارد که همین عامل می تواند دلیل برتری آن نسبت به حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع نرده روی دیوار به دلیل ظاهرش، قابلیت رنگ آمیزی به شیوه های متفاوت را دارد که باعث ایجاد ظاهری به مراتب زیباتر و جذاب تر خواهد شد. همچنین حفاظ لیلیوم به دلیل ساختار مرکز گرایی که دارد قابلیت ساخت بهتر و در نتیجه ی آن امنیت بیشتری نیز دارا می باشد. بدون توجه به این که ساختمان مورد نظر مسکونی، تجاری و یا اداری باشد، می توان از حفاظ لیلیوم استفاده کرد و از قابلیت ها و مزیت های آن بهره برد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا