شاخ گوزنی حفاظ - نرده اهنی - حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یكی از برترین حفاظ های دیوار می باشد این حفاظ اولین مدل از نسل جدید حفاظ ها مرسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شكل و جنس بسیار عالی از متریال فلزی در اشكال مختلف تولید می شود.

حفاظ دیواری

 

مراحل ساخت کرکره برقی :

 
حفاظ شاخ گوزنی و مراحل تولید حفاظ شاخگوزنی از سری نرده دیوار و یا همان محافظ دیوار به شمار میرود . از آنجا که این گونه از حفاظ دیوار که شاخ گوزنی نامیده میشود از محبوبیت و استقبال عمومی خوبی برخوردار شد دیگر نام نرده دیوار یا محافظ دیوار حفاظ ساختمان شد . حفاظ شاخ گوزنی در ابتدای ورود به بازار حدودا سال 1385 که دزدان و سارقان معتاد منازل و ویلا های زیادی را مورد دستبرد قرار داده بودند با توجه به قیمت حفاظ شاخ گوزنی که نصبت به دیگر محافظ دیوار ارزان و در عین حال حفاظ شاخ گوزنی به صورت رنگ شده و آماده نصب بود رونق خوبی پیدا کرد . 
 
بهترین حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی هم می تواند حافظ جان شما باشد هم قاتل جان دزدان و سارقان، این حفاظ به دلیل داشتن شاخک های تیز و در هم تنیده شده  با توجه به نوع دیوار و ساختمان محل زندگی حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید.....در هر محل و نوع دیوار نوع پوشش و ارتفاع و تراکم حفاظ فرق می کند.دیوارهای کوتاه حفاظ بلند احتیاج دارند دیوار های بلند حفاظ حفاظ شاخ گوزنی کوتاه.....و همچنین هر چه دیوار عریض تر باشد باید از تراکم بیشتری برای دیوار استفاده کرد و حتی در مواردی نوع حفاظ را باید تغییر داد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا