فروش نرده محافظ بالای دیوار - گارد نرده دیواری 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی در شهرهای بزرگ به ویژه در پایتخت از حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار به طور وسیع استفاده می شود و درخواست در این شهرها سیار زیاد است . در ادامه به طور كامل مراحلی كه به ساخت این نوع حفاظ ها منجر می شود را توضیح خواهیم داد .

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از نرده حفاظ روی دیوار می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد،و شما میتوانید با نصب هر متر حفاظ شاخ گوزنی امنیت ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی خود را بالا ببرید .

 

حفاظ روی دیوار

 

 

عرض حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

 
حفاظ شاخ گوزنی در مدل های گوناگونی ساخته شده است.  با توجه به مدل و کارایی، حفاظ نرده دیواری دارای عرض متفاوتی است.عرض حفاظ به ارتفاع آن بستگی دارد. در انتخاب حفاظ دقت کنید که مناسب ترین عرض برای انواع حفاظ به طور استاندارد ۵۰ سانتی متر است.عبور سارقان از حفاظ در این صورت به حداقل ممکن می‌رسد. و سیستم امنیت محل مورد نظر بالاتر می‌رود.
 
حفاظ بالای دیوار

قیمت نرده شاخ گوزنی

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و وزن آن می تواند متغیر باشد.هر چقدر که تراکم شاخه ها و میلگرد به کار رفته بالا باشد.قطعا نرده سنگین تر و متناسب با آن قیمت نیز افزایش خواهد یافت.در مناطق خارج از شهر با توجه به خلوت تر بودن و اینکه سارق زمان بیشتری را می تواند برای برش میلگردها در نظر گرفته باشد، لازم و مهم است که حتما از نرده های با تراکم بالاتر استفاده شود.اما برای حفاظ های مسکونی داخل شهری می توان از تراکم کمتری استفاده کرد.در کل می توان گفت که قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دو عامل که جدا از هم نیستند تعیین می شوند.اول مقدار تراکم شاخه های در هم تنیده شده و دوم قیمت روز آهن و میلگرد مبیاشد .

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا