نصب انواع حفاظ بالای دیوار - حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

یكی از انواع حفاظ‌ ساختمان كه برای جلوگیری از ورود سارقین و افراد مزاحم به حیاط و محیط ساختمان استفاده می‌شود حفاظ شاخ گوزنی میباشد كه مانند شاخ گوزن طراحی و ساخته شده و از جنس فلز ساخته میگردد. این نوع نرده محافظ دیوار دارای شاخه هایی با نوك بسیار تیز میباشد و مانع بسیار خوبی برای جلوگیری از عبور سارقان و افراد متجاوز به داخل ساختمان و منزل مسكونی می‌شود.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟
 
 
دیوارها با اینکه معمولا در اندازه و ارتفاع مناسبی ساخته می شوند، اما همیشه به عنوان یک نقطه ضعف بزرگ برای ساختمان ها محسوب می گردند. مسطح بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد متفرقه فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را یافته و برای کارهای شیطانی خود وارد خانه ها شوند. اما چاره کار چیست؟ حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند یکی از بهترین چاره ها برای حل این مسئله باشد. حفاظ شاخ گوزنی مجموعه ای از میلگردها و آهن های تنیده شده رد هم است که به شکل منظمی کنار هم قرار گرفته و شکل و شمایلی شبیه به شاخ های گوزن را تشکیل داده اند. از این رو است که این حفاظ به نام حفاظ شاخ گوزنی نام گذاری شده است.
 
قیمت محافظ بالای دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی در کرج :

 
حفاظ شاخ گوزنی در کرج بر حسب محل ها و مناطق بسیارعموما به دو بخش تقسیم میشود. بخش اول ساختمان هایی هستند که داخل شهر هستند. ساختمان های اداری و مسکونی که در این مناطق قرار دارند از یک امنیت نسبی برخوردار هستند. سارقان علاوه بر عبور از روی حفاظ شاخ گوزنی باید مراقب دیده نشدن توسط افراد عبوری و اهالی ساختمان ها هم باشند. حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار که نسل سوم حفاظ شاخ گوزنی هستند برای این مناطق میتوانند گزینه مناسبی باشند.
 
بهترین محافظ بالای دیوار
 

چه مدل نرده حفاظ آهنی روی دیوار غیر قابل عبور می باشد ؟

 
شاخ های زیبا، قوی و در هم پیچیده گوزن الهام بخش طراحی حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز به دلیل نداشتن جای پا دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و ... برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می گردد. نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح های نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل ، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا