نصب انواع حفاظ بالای دیوار تهران - محافظ فلزی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

در واقع حفاظ شاخ گوزنی را می توان یك تركیب از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز تعریف نمود كه با جوشكاری فلزات به هم متصل شده اند. این نوع طراحی حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحكام است كه با طرح های ویژه جلوه های خاصی را همراه با ایمنی بالا دارد .

یکی از محاسن شرکت آهن حفاظ  در ساخت این نوع حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگرد‌‌‌‌های ۱۰ استفاده میشود و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا است.هم اکنون برای امنیت تمام مراکز تفریحی،مراکز اداری و تجاری ازحفاظ‌‌‌‌های مانند فنس‌‌‌‌های برقی، قفل الکترونیک، دوربین مداربسته (حفاظ نا محسوس و قابل رویت) انواع حفاظ ساختمان که دارای نوک‌‌‌‌های تیز و برنده می‌باشند.مانند حفاظ لیلیومی، حفاظ سر نیزه ای،حفاظ بوته ای، حفاظ شاخ گوزنی و … استفاده میشود.این نکته رو متذکر بشم که برای افزایش امنیت ساختمان، نصب حفاظ را در برنامه‌‌‌‌های خود داشته باشید. و سریعا با کارشناسان شرکت آهن حفاظ تماس بگیرید.
 
بهترین محافظ بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار 

 
حفاظ شاخ گوزنی  حفاظ هایی است که می توان به آسانی آن را بر روی انواع دیوار ها نصب و اجرا نمود.به سبب طراحی ای که این محصول داراست، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است.حفاظ شاخ گوزنی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد زیرا دارای طراحی انعطاف پذیری است.نکته قابل توجه در رابطه با حفاظ شاخ گوزن این است که مناسب بودن  قیمت نرده شاخ گوزنی این امکان را فراهم آورده است تا برای خریداران کاملا مناسب و به صرفه باشد.
 
حفاظ بالای دیوار
 

عوامل موثر در قیمت حفاظ شاخ گوزنی

 
همانطور که می‌دانید نرده شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد است که با جوشکاری، رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها در می آید. به همین دلیل عوامل مختلفی در تعیین قیمت آن نقش دارند. درمیان فاکتورهای مذکور مهم ترین فاکتور میلگرد است.حفاظ نرده شاخ گوزنی   حصار کشی روی دیوار‌‌‌‌های قلعه ها و ساختمان ها در طول تاریخ تا به امروز گسترش پیدا کرده است و می‌توان اظهار داشت که که در سال‌‌‌‌های گذشته تنها فقط حفاظ سرنیزه ای موجود بوده است که استفاده می‌کردند.

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا