نصب انواع نرده حفاظ در قزوین - فروش انواع محافظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شكل، قدمت چندانی ندارد. طراحی این حفاظ به گونه ای می باشد كه الهام گرفته از شاخ گوزن می باشد و بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی كه دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالكن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به كار می‌رود.

 
محاسن و معایب حفاظ شاخ گوزنی نست به نرده های سنتی چیست ؟
 
نرده شاخ گوزنی به دو دلیل بیشتر از مدل های سنتی و کلاسیک تقاضا دارد.
 
 
1.    نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک زیبا تر هستند.
2.    از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده سنتی و کلاسیک توانایی حفاطت و حراست دارند.
 
 
 اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب شود ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت. شباهتش به شاخ گوزن زیبایی خاصی به آن داده است.در صورتی که گیاهان رونده ای مثل یاس در پای دیوار کاشته شوند و روی نرده شاخ گوزنی کشیده شوند زیبایی فوق العاده و محصور کننده ای به محیط میدهند.مدل های قدیمی نه تنها به سارقان صدمه نمیزنند بلکه بعنوان بهترین دستگره برای بالا رفتن از دیوار هستند. عرض پروفیل نرده های سنتی یا کلاسیک تنها ۴ سانتیمتر میباشد و عرض (ضخامت ) دیوار ها بیشتر از ۳۰ سانتیمتر است .بنابراین نمیتواند عرض (ضخامت) دیوار را پوشش دهد و از هر طرف روی دیوار بیشتر از ۱۵ سانتیمتر فضا باقی میماند.این فضای خالی در دو طرف دیوار بهترین محل را برای ایستادن و عبور از دیوار برای سارقان را فراهم میاورد.اما عرض انواع محافظ بالای دیوار بیشتر از ۵۰ سانتیمتر میباشد که تا ۸۰ سانتیمترو بیشتر هم قابل افزایش است .این عرض کافیست تا نه تنها روی دیوار کاملا پوشش داده شود بلکه مقداری نیز از دیوار ها بیرون بزند.
 
تولید نرده حفاظ بالای دیوار

نصب انواع حفظ بالای دیوار :

 
دیوارها می توانند دارای درپوش های فلزی و سنگی و یا بدون درپوش و از نوع دیوارهای بلوک سفالی، آجری، سیمانی و بتنی باشند که هر کدام خصوصیات خود را دارند.طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی به این صورت است که یا حفاظ به سادگی بر روی دیوار نصب می شود و یا باید از پیم و پلیت برای نصب استفاده کرد، در هنگام استفاده از پیم باید ابتدا دیوار را سوراخ کنیم و پیم ها را داخل سوراخ ها جایگذاری کنیم و سپس شاخه های حفاظ را به پیم ها جوش بدهیم.
حفاظ روی دیوار در آهن حفاظ
 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز است که با جوش به هم متصل شده اند. طراحی این حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام بوده است. در عین حال فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا