حفاظ شاخ گوزنی در كردان - بهترین محافظ روی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی هم می تواند حافظ جان شما باشد هم قاتل جان دزدان و سارقان، این حفاظ به دلیل داشتن شاخك های تیز و در هم تنیده شده با توجه به نوع دیوار و ساختمان محل زندگی حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب كنید.....در هر محل و نوع دیوار نوع پوشش و ارتفاع و تراكم حفاظ فرق می كند.

 
مراحل ساخت حفاظ بالای دیوار :
 
برای آشنایی بیشتر با بهترین محافظ روی دیوار و مراحل ساخت آن را نیز بررسی می کنیم.ابتدا میلگردهای متناسب با نیاز مشتری خریدار می شود.میلگردها برشکاری می شود.برای برش باید از وسیله ای به نام گیوتین شاخه های اصلی و فرعی و برش شاخه های کوتاه و زاویه دار استفاده شود.لازم به ذکر است که شاخه ها باید به اندازه کافی تیز و برنده باشد.برای شکل دهی قطعات از دستگاه پرس استفاده می شود سپس قطعات به جوشکار سپرده می شود.در این مرحله قطعات در کوره قرار داده می شود تا به مرحله پخت برسد.سپس به انبار فرستاده می شود.در این قسمت نرده های آماده شده با توجه به نیاز مشتری و برای حفاظت از ساختمان روی دیوار نصب می شود.
 
حفاظ بالای دیوار

حفاظ نرده شاخ گوزنی  آهنی :

 
از زندگی دوران باستان تا زندگی مدرن امروزی، همیشه انسان نیازمند ترفندهایی برای افزایش امنیت محل زندگی خود بوده که راه حل آن نیز از ابتدا تاکنون نصب حفاظ ساختمان بوده است.دیوارهای کوتاه حفاظ بلند احتیاج دارند دیوار های بلند حفاظ حفاظ شاخ گوزنی کوتاه.....و همچنین هر چه دیوار عریض تر باشد باید از تراکم بیشتری برای دیوار استفاده کرد و حتی در مواردی نوع حفاظ را باید تغییر داد.
 
 
نصب حفاظ روی دیوار
 

حفاظ نرده شاخ گوزنی :

 
وقتی انسان‌‌‌‌های اولیه در غارها زندگی میکردندبرای حفاظت خود از حملهی حیوانات وحشی، تلهها و حصار هایی از چوب درختان و شاخ‌‌‌‌های بزرگ حیوانات مثل شاخ گوزن در نزدیک محل زندگیشان کار میگذاشتهاند تا حیوانات و یا دشمن به دام افتاده و نتوانند وارد غار و محل زندگی آنها شوند.مطمئنا دزدها به سراغ خانه هایی می روند که محافظ ندارند یا حفاظ آنها از نوع قدیمی و سنتی است و به هیچ وجه فکر عبور از دیوار خانه ای که حفاظ شاخ گوزنی دارد به سرشان نمی زند. بگذارید با یک مثال دیگر این قضیه را ملموس تر کنیم. دیواری که نرده شاخ گوزنی نداشته باشد مانند ماشینی است که دزدگیر و قفل فرمان نداشته باشد. مطمئنا سارقان به فکر دزدیدن ماشینی که چند نوع دزدگیر و قفل دارد نمی افتند و ماشینی را هدف می گیرند که هیچ گونه سیستم امنیتی و حفاظتی ندارد.قیمت حفاظ شاخ گوزنی ازسایر نرده حفاظ های روی دیوار مناسب تر است . 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا