حفاظ روی دیوار - بهترین حفاظ لیلیوم روی دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ لیلیوم نیز یكی از انواع حفاظ روی دیوار است. حفاظ ها كارایی زیادی در تامین امنیت منازل و ساختمان ها دارند و حفاظ لیلیوم نیز یكی از حصارهای پر كاربرد برای این منظور می باشد. نرده ها و حفاظ روی دیوار در زمینه ی تامین امنیت بسیار مهم و مفید هستند به همین منظور محصولات مهمی برای مصرف كنندگان هستند .

 
حفاظ لیلیوم روی دیوار در واقع امروزه با طرح های متنوعی تولید می شود. این چارچوب ها البته تا مدتی میتوانند دید خانه شما نیز محدود کنند. نصب این نوع حفاظ ها در واقع با خلاقیت های پیچیده ای انجام می گیرد چرا که این نوع حفاظ ها دارای رنگ ها و طرح های بیشماری هستند. طرح هایی که در این زمینه انجام می گیرند معمولا رنگ های بیشماری نیز دارند. دقت داشته باشید که عده بسیاری از این طرح ها در واقع با طرح های چوب و یا استیل انجام می شوند و شما میتوانید آن ها را روی پایه های بلوک و یا بتونی انجام دهید. از تمامی موارد که بگذریم، ساخت حفاظ لیلیوم یکی از کارهایی است که نیازمند تخصص است. 
 
حفاظ بالای دیوار تهران

حفاظ لیلیوم روی دیوار :

 
حفاظ لیلیوم نیز یکی از انواع حفاظ روی دیوار است. این حفاظ ها نیز مانند سایر حفاظ های مشابه، دارای ارتفاع و تراکم های متفاوتی می باشد . هرچه ارتفاع این حصار ها بیشتر و تراکم آن ها بیشتر شود، قیمت و هزینه ی در نظر گرفته شده برای آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ارتفاع معمول و ایده آل برای این نوع از حفاظ بین 80 تا 120 سانتی متر می باشد که با توجه به نیاز و سفارش مشتری قابل ارائه است. تراکم شاخه ها متنوع و متفاوت است که با توجه به سفارش مشتریان متغییر می باشد.
 
حفاظ روی دیوار

حفاظ بالای دیوار بلند :

 
انواع فنس های روی دیوار لیلیوم دارای ویژگی و مشخصات بسیار خاصی می باشد که از جمله آن ها می توان به ساخت این حفاظ در ارتفاع های 80 الی 120 سانتی متر اشاره نمود. نکته قابل ملاحظه آن است که حفاظ لیلیوم از زیباترین و بهترین مدل از حفاظ های موجود محسوب می شود. این مدل از حفاظ به صورت دو رنگ طراحی شده است که بر زیبایی آن به میزان قابل ملاحظه ای افزوده است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این مدل از حفاظ آن است که می توان آن را با ارتفاع های متفاوتی با توجه به نیاز سفارش داد.
 
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا