بهترین حفاظ دیواری - انواع حفاظ دیواری ساختمانی 09127800603

(اخبار)

حفاظ های مدرن كه به نام های ( حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اف ، حفاظ نیزاری ، حفاط خار بوته ای و …) از آن یاد میگردد باید طوری انتخاب شوند كه با نمای ساختمان همخوانی داشته باشند . پس در انتخاب حفاظ باید به سه عامل تراكم و ارتفاع و عرض با یكدیگر و در كنار یكدیگر نگاه كرد و انتخاب كرد.

لیلیوم نام یک گل بسیار عجیب و غریب است که دارای خارهای زیادی است و این خارها در اطراف آن پراکنده هستند. نزدیکی رویش این گلها و بلندی خارها باعث می گردد که این گیاه کاملاً در هم تنیده شوند و به این صورت هیچ کس نمی تواند از لابلای این گیاه ها عبور کند این ویژگی شگفت انگیز گیاه لیلیوم تبدیل به پایه اصلی و اساسی طراحی انواع حفاظ دیواری ساختمانی لیلیوم شده است. نرده آهنی لیلیوم دقیقا مشابه با خود این گیاه دارای خارهای به هم تنیده از جنس آهن و میلگرد است که با فاصله های مشخصی کنار هم قرار گرفته اند و هیچ کس نمی تواند به این راحتی ها از لابلای آن عبور نماید. 
 
محافظ بالای دیوار تهران

قیمت محافظ بالای دیوار 

 
یکی از سوالات متعددی که مشتریان از ما می پرسند قیمت حفاظ های شاخ گوزنی می باشد. با توجه به نوع کاربری که می خواهند از این نوع حفاظ ها استفاده شود ، قیمت می توانند متغیر باشد. به عنوان مثال حفاظ شاخ گوزنی با تراکم پایین تر و ارتفاع کمتر مثلا 70 سانتی متر ، خیلی ارزان تر از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و ارتفاع 90 سانتی متر است .اما در هر حالت این نوع حفاظ پایین ترین قیمت نسبت به سایر مدلهای دیگر را دارا میباشد. 
 
حفاظ دیوار در تهران
 

مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی و انواع فنس های آهنی بالای دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی برای ساخت  تولید  حفاظ شاخ گوزنی مراحل ویژه ای دنبال می شود ابتدا فلزات در اندازه های مشخص برش داده می گردد و معمولا سایز 10 میلیمتر برای این منظور مناسب است حال بعد از برش های انجام شده سطوح حفاظ شاخ گوزنی فرم دهی می شود و بخش های خاص آن تیز می گردد. حال با استفاده از جوشکاری قطعات به هم چسبیده می شود . در ساخت و تولید آن به خلاقیت نیاز است تا بتوان از با استفاده از اصولی ویژه قطعات را به هم اتصال داد تا ظاهری شبیه به شاخ گوزن را داشته باشد .ناگفته نماند میله ها در برخی موارد هم اندازه نیستد و در این حالت جوش خوردن آنها سبب ایجاد شاخ های تیز می شود که به عنوان حفاظ می توان از آن استفاده کرد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا