برترین حفاظ بالای دیوار - 09127800603 حفاظ دیواری - محافظ آهنی بالای دیوار

(اخبار)

حفاظ آهنی ممكن است زیبایی ساختمان را با چالشی اساسی روبرو كند، طراحی و اجرای حفاظ آهنی بیش از هر چیزی مهم میباشد .چرا كه زیبایی ساختمان در كنار داشتن امنیت كافی حتی روی ارزش و قیمت منزل تاثیر گذار خواهد بود. تیم تخصصی آهن حفاظ ه با تجربه ی چندین ساله ی خود در اجرای انواع پروژه ها آماده مشاوره به مشتریان خود است كه در كنار انتخاب مناسب حفاظ آهنی برای منزل، طرح و نوع حفاظ آهنی مناسبی را انتخاب كنند.

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی دیوار یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب برترین حفاظ بالای دیوار بوده  اما بصورت کلی بازه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران و کرج بسته به ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، کیفیت رنگ و … می باشد، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اسیر استان ها در حال حاضر به دلیل نبود تولید کننده با توجه به فاصله از استان تهران تعیین می شود و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می گردد.
 
عکس حفاظ دیوار
 

قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به شکل و طرتحی بی نظیرشان  در مدل‌های متنوع قابل خریداری و نصب هستند. این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های متنوع و در اندازه‌های مختلف هستند ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر متفاوت است. علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالاست . بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده می‌شود. غالب استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است. این نوع از حفاظ مزایای بسیار زیادی دارد. ارتفاع بالای آن بزرگ‌ترین مزیت آن است. ارتفاع زیاد و نوک‌های تیز و متعدد آن سبب میگردد تا کسی نتواند از آن عبور کند. عمر و دوام این حفاظ‌ها بالاست و به راحتی فرسوده و خراب نمی‌شوند. هم‌چنین نیاز به نگهداری و مراقبت پس از نصب ندارد. از حفاظ شاخ گوزنی برای پیشگیری از ورودهای غیر مجاز از دیوارها و محوطه‌هایی نظیر کارگاه‌ها و خانه‌های مسکونی و ادارات استفاده میگردد. 
 
بهترین نرده حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار سنگی :

 
حفاظ شاخ گوزنی در دو نوع قدیم و جدید موجود است اما به شکل کلی نرده شاخ گوزنی موجود بر روی دیوارها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد و انواع حفاظ آهنی  دیگر شامل حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای، حفاظ سر نیزه ای کلاسیک، حفاظ سر نیزه ای مدرن، حفاظ آبشاری و … است. شاخ های گوزنی دارای نام های گوناگونی است که از جمله آن می توان به حفاظ بوته خاری، نرده بوته ای، حصار بوته ای، حفاظ شاخ بزی، حصار شاخ گوزنی، حفاظ شاخ گاوی، نرده لوکس دیوار، نرده ساختمان، نرده زیبا، حفاظ شاخه ای، نرده ساختمان و … اشاره نمود 
 

 

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا