گارد خای حفاظتی بالای دیوار - انواع مافظ بالای دیوار بلند 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع نرده های آهنی دیواری ساختمان است كه به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های گوزن به این نام شهرت یافته . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا كرده است چرا كه برعكس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یكی از راهكار های افزایش امنیت ملك بسیار مناسب است .

 
در عصر امروز با وسیع‌تر شدن شهرها و بالا رفتن احتمال دستبرد همچنان الزام استفاده از حفاظ در اولویت می‌باشد، اما به منظور حفظ زیبایی منزل طراحان و دکوراتیوهای ساختمان‌سازی، به فکر تولید گارد های حفاظتی شاخ گوزنی و حفاظ های زیباتر و در عین حال پایدارتر بودند.نرده‌های شاخ گوزنی با تنوع و ابعاد و رنگ و جنس مختلف تولید و قابل ارائه می‌باشد، این نرده ها متناسب با ظاهر ساختمان و پارامتر های زیبا تر دیده شدن در طرح‌های متنوعی عرضه می گردد که در مواردی حتی، صرفا به دلیل بخشیدن ظاهری زیبا، بر روی دیوار نصب می شوند.
 
محافظ دیوار

حفاظ بالای دیوار و انواع آنها :

 
حفاظ شاخ گوزنی با ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی ایمنی را دارد به علت تراکم و تیز بودن لبه های گارد بالای دیوار  و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .از نیز شما برای کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی و ضمتنت بهره مند گردد حفاظ شاخ گوزنی از جمله از حفاظ های دیواری های است  اگر یک بررسی ساده بین نرده هایی که در قدیم استفاده می شد و حفاظ های شاخ گوزنی که نسل جدیدی از نرده حفاظ ها می باشند؛ انجام دهید، متوجه خواهید شد نرده های شاخ گوزنی شکل ظاهری و متریال باکیفیت تری را دارا هستند.
 
محافظ فلزی بالای دیوار

محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار و خرید انواع حفاظ 

 
باید در نظر داشته باشید که محافظ شاخ گوزنی یکی از برترین های حفاظ روی دیوار میباشد و خرید نرده روی دیوار شاخ گوزنی یکی از بهترین های انتخاب شما میباشد نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ هایی است که برای دکوراسیون خارجی خانه خود می توانید ان را تهیه کنید. نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از راه هایی میباشد که می توان با کمک آن امنیت خانه را تضمین نمود و همچنین می توانید نرده روی دیوار شاخ گوزنی زیبایی نمای خانه را نیز بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا