حفاظ دور دیوار محوطه - نصب حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

امنیتی و ایمنی بسیار بالایی كه با استفاده از این روش ایجاد خواهد شد در مقایسه با هزینه ای كه از شما درخواست می شود بسیار باارزش است . اگر شما نیز به دنبال راهكارهای بسیاری برای ایجاد حفاظ برای ساختمان خود هستید می توانید این روش را با اطمینان كامل انتخاب كنید .

نصب حفاظ شاخ گوزنی :
 
در هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی  باید نوع حفاظ شاخ گوزنی و محل نصب حفاظ را در نظر گرفته شود تا بتوان آن را با استحکام بیشتری نصب نمود . روش های بسیاری برای نصب حفاظ شاخ گوزنی  وجود دارد که به توضیح آنها میپردازیم .نوعی از حفاظ ها میباشند که که بر روی شاسی پروفیل تولید می شوند. این نوع از حفاظ ها از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند. پروفیلی که در قسمت شاسی حفاظ ها قرار می گیرد، 20*40 است که با توجه به سفارش مشتریان و برای استحکام بیشتر می توان از پروفیل 40*60 و یا 40*80 استفاده نمود . در صورت نیاز  برای ارتفاعات بالای یک متر حفاظ قرار دهید، بهتر است که از پروفیل های با قطر بیشتر استفاده کنید، زیرا در هنگام نصب استحکام بیشتری داشته و به دلیل سنگین بودن احتمال افتادن آن نیز کمتر است. 
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

قیمت حفاظ شاخ گوزنی 

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی  به تراکم، متراژ، قطر پروفیل، نوع رنگ و جوشکاری، عرض حفاظ و ارتفاع آن بستگی داشته و هر چقدر که وزن میلگردها بیشتر باشد، قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می رود. حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها از قیمت مناسب تری برخوردار است. حفاظ شاخ گوزنی  علاوه بر قیمت مناسب، امنیت بالا و زیبایی یکی از بهترین حفاظ ها می باشد.
 
حفاظ نرده ای بالای دیوار

بررسی عوامل موثر در قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده این نوع گارد در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.حفاظ شاخ گوزنی  در برخی از شرایط ممکن است بعد از گذر مدت زمانی نیز شاهد آن باشید که رنگ قسمت های مختلف حفاظ شاخ گوزنی از بین رفته . در این صورت بهترین کار آن است که با استفاده از یک اسپری دوباره این بخش ها را رنگ آمیزی کرده و .این اقدام کار سختی نیست ولی انجام آن سبب می شود که برای مدت طولانی بتوانید از این نوع حفاظ ها نگهداری بنمایید هنگام سفارش سعی کنید رنگ مورد نظر خود را که مناسب با دیگر بخش های منزل است مشخص کنید و از تهیه کنندگان این نوع حفاظ ها درخواست کنید که رنگ مورد نظر شما را استفاده کنند .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا