حفاط نرده ای بالای دیوار - حفاظ سر دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار بسیار مقاوم میباشد كه وجود آنها سبب می گردد ایمنی كاملی برای ساختمان ها فراهم گردد. تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان بوده و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز كم می باشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد . با ما در ادامه مطالب بعدی همراه باشید تا در این مدت اطلاعات كافی را كسب كنید شاید با شناخت بیشتر شما نیز از آنها به عنوام محافظ مقاوم در منزل یا ویلای خود استفاده كنید .

 
نکات مهم مربوط به خرید حفاظ شاخ گوزنی
حفاط نرده ای بالای دیوار و نرده های شاخ گوزنی چون خیلی از محصولات و کالا های دیگر، نیازمند این میباشد که قبل از خرید اطلاعات کافی و درستی درباره کارکرد و حالت های متنوع آن داشته باشید. حفاظ نرده شاخ گوزنی از مشخصات ساخت مانند ارتفاع، تراکم (تعداد ردیف در هر شاخه) و رنگآمیزی نیز داراست که در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی برای ساختمان نقش دارند.در این بین تراکم‌‌‌‌های ۱۱ تا ۱۵ ردیف در هر شاخه، معمولاً تولید شده و موجود هستند و ارتفاع آن بستگی به کار و نیاز مشتری داشته برای اتصال میلگرد‌‌‌‌های حفاظ نرده شاخ گوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده میشود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی نقش دارد.میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.
 
حفاظ بالای دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی روی دیواری :

 
حفاظ‌ های شاخ گوزنی با توجه به شکل و تولید منحصر به فردشان  در مدل‌های متنوع قابل خریداری و نصب هستند. این حفاظ‌ها نرده‌هایی با شکل‌های مختلف و در اندازه‌های متفاوت دارند. ارتفاع نیزه‌ها در این مدل‌های متنوع با یکدیگر فرق داشته و علت اصلی تولید حفاظ شاخ گوزنی ایجاد امنیت بالا است. بنابراین از آن در هر جایی که ضرورت دارد میزان امنیت بیشتری برای آن مکان به وجود بیاید استفاده میگردد بیشترین استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است. این نوع از حفاظ ویژگی بسیار زیادی دارد. ارتفاع بالای آن بزرگ‌ترین مزیت آن است. ارتفاع زیاد و نوک‌های تیز و متعدد آن سبب میگردد تا کسی قادر نباشد از آن عبور کند.
 
برترین محافظ بالای دیوار
 

حفاظ بالای دیواری و طراحی و تولید انواع حفاظ :

 
از آن جایی که حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبوئند و بسیار از تولید کنندگان و طراحان از گارد های جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن تولید شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار میباشد به طوری که بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی هستند . اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین بگذاید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود پس عملا عبور از آنها بر ری دیوار کانلا غیر ممکن است . شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیواری را مورد استفاده قرار دهید چرا که سارقان کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حفاظ ها استفاده کرده اند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا