فنس آهنی بالای دیوار - گارد بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در محیط‌های بیرونی است. این نوع از حفاظ مزایای بسیار زیادی دارد. ارتفاع بالای آن بزرگ‌ترین مزیت آن است. ارتفاع زیاد و نوك‌های تیز و متعدد آن سبب میگردد تا كسی نتواند از آن عبور كند. عمر و دوام این حفاظ‌ها بالاست و به راحتی فرسوده و خراب نمی‌شوند.

 
با توجه به این موضوع که نرده حفاظ های قبلی از نظر طراحی به درستی طراحی نشده بودند و نقاط ضعف بالایی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود که عملا این گونه از نرده دیوار ها کارایی لازم را نداشته و همین موضوع باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ نرده های نسل دوم و سوم به شکل شاخ گوزنی استفاده کنند . عناوین برخی از این فنس گارد های آهنی طراحی شده نسل دوم و سوم عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار .
 
حفاظ روی دیوار
 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار:

 
شما می توانید با سفارش نرده حفاظ شاخ گوزنی و سایر نرده حفاظ ها درخواست کنید که از رنگ مخصوصی برای شما استفاده کنند که معمولا قیمت نرده شاخ گوزنی در این حالت ممکن است کمی افزایش یابد. اما در حالت کلی می‌توانید از رنگ های پر‌طرفدار و مرسوم آن نیز استفاده کنید که امروزه در بازار رنگ‌های، قهوه‌ای تیره یا روشن، مشکی مات یا براق، سفید و طلایی استفاده کنید که معمولا با هر نوع نما و رنگ ساختمانی می‌توانند هم‌خوانی داشته باشند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده‌های ساده بسیار منطقی و معقول و به‌صرفه می‌باشد و شما می‌توانید از انواع مدل‌های موجود در ساختمان و یا مکان مورد‌نظر خود نیز استفاده کنید.
 
حفاظ بالای دیوار
 

ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

 
حفاظ شاخ گوزنی نمونه نسبتا جدید از نرده ضد سرقت  دیوار هستند که بسیار مرسوم شده اند. نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط سازندگان حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند. تولید حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا میبرند. زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می گردد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا