پرفروشترین نرده حفاظ بالای دیوار - تراكم حفاظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

به طریق مختلف می توان امنیت یك ساختمان را برقرار كرد. گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند میتوان بعد از ارتكاب جرم سارق یا سارقین را شناسایی كرد. البته منكر نمی شویم كه وجود این دستگاه ها تا حد بالایی جلوی وقوع جرم را هم میگیرد. اما چرا ریسك ؟ وقتی میتوانید با نصب حفاظ بالای دیوار به طور كامل جلوی ورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید و امنیت خود و اعضای خانوادتان را تامین كنید.

 
بهترین حفاظ روی دیوار کدام است؟
 
حفاظ روی دیوار لیلیوم، حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی،حفاظ روی دیوار آبشاری ، حفاظ روی دیوار نیزار،حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار بوته ای، حفاظ روی دیوار سر نیزه ای، حفاظ روی دیوار مدل اف مدل هایی که در بالا از آنها نام برده شد از به روز ترین و  پرفروشترین نرده حفاظ بالای دیوار  و مدلهای موجود در بازار هستند که هر کدام بر حسب طراحی و نوع ساختار جهت نصب و اجرا روی دیوار مناسب هستند.
 
محافظ آهنی بالای دیوار

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

 
حفاظ شاخ گوزنی یکی از چشم‌نوازترین و امن‌ترین حفاظ‌ های نرده‌ ای بوده و برای سارقینی که قصد ورود به حریم ساختمان‌های شما را دارند، شاخه‌های این دسته از همانند خار هایی مانعی عبور ناپذیر برای آ‌ن‌ها میباشد این دسته از حفاظ‌ها از سطح دیوار به اندازه ۱۵ تا ۲۰ سانتی متر بیرون آمده‌اند و همین امر باعث شده که قرارگیری سارقین بر روی دیوار امکان ناپذیر شود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین نرده حفاظ روی دیوار است .
انواع حفاظ دیواری
 

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی

 
 
ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی به این راحتی و آسانی ها که مشاهده می شود هم نمیباشد راهکار ها و دستورالعمل های خاص خود را دارد. از این رو نمی توانید برای تولید حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان خود اعتماد کنید. برخی استانداردهای مربوط به تولید باید رعایت گردد تا امنیت نرده آهنی شاخ گوزنی کاملا تضمین شده باشد. فاصله میلگردها، محل نصب آنها، ارتفاع شاخ ها، محل نصب شاخ ها، فاصله شاخ ها از هم، کفی که حفاظ روی آن می نشیند و برخی موارد دیگر باید دقیقا اصولی و برحسب استانداردهای جاری نصب و تلید و ساخته شوند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا