محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار - گارد فلزی بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ دیوار بسیار مقاوم میباشد كه وجود آنها سبب می گردد ایمنی كاملی برای ساختمان ها فراهم گردد. تولید و نصب اینگونه حفاظ ها آسان بوده و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز كم می باشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد .

 
طرح حفاظ های دیگری چون حفاظ لیلیوم به عنوان حفاظ روی دیوار است که البته قیمت زیادی تری نسبت به سایر مدل حفاظ دارد و علت آن استفاده از مواد اولیه بیشتر و کار بیشتر نسبت به مدل شاخ گوزنی بوده، اما زیبائی خاصی داشته و نمای ساختمان شما را در عین امن بودن، لوکس و زیبا می کند. یک خانه یا یک ساختمان باشد، یا ویلا و خانه باغ نیاز حتمی به محافظ شاخ گوزنی بالای دیوار و سایر حفاظ ها دارد چراکه یک سارق در نگاه اول روش های آسان ورود به منزل را بررسی می کند و با دیدن حفاظ روی دیوار سراغ خانه هایی که حفاظ ندارد می رود. 
 
حفاظ شاخ گوزنی
 

بهترین حفاظ بالای دیوار :

 
حفاظ شاخ گوزنی (deer wall spikes) یکی از حفاظ هایی که  مناسب ترین قیمت را در بین حفاظ های موجود در بازار دارد که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می گردد این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نرده هاست که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند.این نرده علاوه بر این که تعداد زیادی نقطه های تیز در دیوار شما ایجاد می کند و نسبت به راهکارهای دیگر قیمت مناسبی دارد، از لحاظ زیبایی جلوه خوبی به ساختمان می دهد و از این رو انتخاب اکثر طراحان برای ساختمان ها شده است.
 
برترین حفظ بالای دیوار
 

مزایای نصب حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا

 
عبور از بالای حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن می باشد.
 
استحکام بسیار بالایی در برابر شرایط آب و هوایی را دارا می باشد.
 
خمکاری های روبه بیرون و در جهت های مختلف حفاظ شاخ گوزن مانع ایستادن در کنار آن ها می شود.
 
تراکم بالای نیزه های موجود علی رغم استحکام، نشان دهنده امنیت بالای حفاظ شاخ گوزنی می باشد.
 
هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ ها را دارد.
 
تراکم میله های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
 
در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل کرد
 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در هر یک متر محاسبه می گردد. به خاطر زیاد بودن شاخکهای در هم تنیده شده و نوک تیز داشتن عبور از حفاظ های شاخ گوزنی را غیر ممکن میکند.
 
برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد و زیبایی را دوچندان میکند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا