رنگ انواع حفاظ بالای دیوار - حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ هایی میباشد كه تنوع بسیار بالایی در رنگ دارد و همین امر سبب شده تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان آن را تهیه كرد و موجب زیباتر شدن نمای ساختمان ها شد. نرده شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار منحصر به فردی است و همین دلیل موجب شده تا در مدت كوتاهی بسیار پر طرفدار گردد حفاظ شاخ گوزنی یكی از انواع حفاظ ‌های دیوار، می‌باشد.

 
رنگ کاری انواع حفاظ بالای دیوار :
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار بلند  با کیفیت حتما باید به صورت الکترواستاتیک رنگ آمیزی گردد و معمولا طراحان بعد از جوشکاری شاخه ها را مستقیم به قسمت رنگ کاری می برند ولی این کار درست نمسباشد زیرا روی قطعات تعدادی گل جوش یا حتی کثیفی وجود خواهد داشت که حتما باید قبل از رنگ کاری تمام سطوح با فشار مناسب آب پاک گردد با این اقدام بعد از رنگ آمیزی و بعد از نصب گل جوش ها همراه با رنگ کنده نشده و با بارندگی این قسمت ها دچار زنگ زدی یا خوردکی آهن میگردد و باعث از بین رفتن استحکام و زیبایی حفاظ می شود.
 
حفاظ بالای دیوار

حفاظ دیوار حیاط چیست ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی که توسط طراحان تولید و طراحی می کنند دارای پراکندگی بسیار زیادی میباشد به همین علت است که این نوع از حفاظ ها نسبت به سایر حفاظ های آهنی از امنیت بیشتری بهره مند میباشد زیرا پراکندگی شاخک های این نوع از حفاظ های آهنی سبب می گردد که فکر به سرقت بردن ساختمان هایی که از حفاظ شاخ گوزنی بالای دیواری استفاده می کندد به هیچ عنوان به ذهن هیچ سارقی نرسد  به همین علت هر چقدر پراکندگی شاخک ها در حفاظ شاخ گوزنی زیادتر گردد طبیعتا امنیت این نوع از حفاظ ها بیشتر خواهد شد. و به جرات میتوان گفت که حفاظ شاخ گوزنی دربردارنده این مزیت فوق العاده ای است.
 
نمونه حفاظ بالای دیوار
 

مزایای انواع حفاظ های نا منظم یا حفاظ شاخ گوزنی 

 
*به دلیل در هم تنیده بودن شاخکهای در هم پیچیده و نوک تیز بودن عبور از حفاظ های نامنظم را غیر ممکن می نماید.
 
*استحکام بسیار بالایی در برابرشرایط آب و هوایی را دارا هستند .
 
*برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد.
 
*هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ شاخ گوزنی در چه مدل هایی تولید می گردد.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا