نرده های حفاظتی روی دیوار- بهترین حفاظ روی دیوار 09127800603

(اخبار)

زیبایی حفاظ شاخ گوزنی قابل مقایسه با نرده های قدیمی نیست. حفاظ های قدیمی به صورت میله ای و در ساده ترین شكل ممكن طراحی شده اند؛ مانند آنچه كه در زندان ها میبینیم كه این به زیبایی ساختمان صدمه میزنند. شاید این نوع میله ها برای محیط هایی همانند كارخانه ها و انبارهای وسیع خارج شهر مناسب باشد ولی برای ساختمان های مسكونی و تجاری و باغ و ویلاها كه هزینه زیادی برای زیبایی نمای آنها صرف میشود باید از حفاظ هایی استفاده كرد كه در عین استحكام , از زیبایی قابل قبولی برخوردار باشند.

 
امنیت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار 
 
حفاظ دیوار شاخ گوزنی از نرده های حفاظتی روی دیوار محسوب می گردد که بهره‌گیری از آن می توان موجب تضمین امنیت شود این حفاظ ساختمان دارای ضریب امنیت بسیار بالایی میباشد داشتن این ویژگی به باعث شده که نرده شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع بالایی تولید شود به واسطه برخورداری از این ویژگی می توان با بهره‌گیری از این حفاظ دیواری از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری نمود .این مدل از حفاظ روی دیوار به دلیل داشتن این ویژگی، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است.
 
محافظ دیواری تهران

بهترین حفاظ روی دیوار

 
حفاظ روی دیوار ابزاری برای جلوگیری از ورود دزدان به داخل حیاط و باغ ویلا ست نرده روی دیوار در ساختمان های مسکونی، آپارتمان ها، خانه های ویلایی، محوطه های کارگاهی، انبارها و ... استفاده میشود .با نصب بهترین نرده حفاظتی جلوگیری از سرقت انجام می شود. حفاظ درب آپارتمان، حفاظ پنجره دو جداره و نرده روی دیوار از رایج ترین ترین وسیله ها برای حفاظت ورودی فضای داخل هستند. با نصب حفاظ دیوار می توان از ورود سارقان و افراد متفرقه جلوگیری میکند اما کدام حفاظ بهترین است؟ ایمن ترین حفاظ روی دیوار چه حفاظی است؟در مورد حفاظ و نرده دیوار برای واحدهای مسکونی دو عامل مهم در نظر گرفته می شود. اول کیفیت و بعد زیبایی حفاظ در انتخاب تاثیر گذار است .
 
حفاظ دیواری تهران

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال بسیار خم کاری و ساخته شده است. نوک این حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز بوده که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می گردد حفا شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم فرو رفته ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از بروزترین طرح های حفاظ و صد البته از برترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان میباشد در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده نمود حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا