آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی - قیمت حفاظ شاخ گوزنی 09127800603

(اخبار)

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی به این راحتی و آسانی ها كه مشاهده می شود هم نمیباشد راهكار ها و دستورالعمل های خاص خود را دارد. از این رو نمی توانید برای تولید حفاظ شاخ گوزنی دیوار ساختمان خود اعتماد كنید. برخی استانداردهای مربوط به تولید باید رعایت گردد تا امنیت نرده آهنی شاخ گوزنی كاملا تضمین شده باشد.

قیمت نرده سرنیزه ای و نرده شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی اما شکلی متفاوت نسبت به گونه ها دیگر حفاظ ها دارد و میتوان گفت که با نرده های قدیمی متفاوت است.  سر حفاظ های شاخ گوزنی زیاد نیز هستند که بدست افرادی جوش دیتا میشوند که در این امر زبردست اند. این نوع حفاظ ها به صورت متراکم در طول و عرض های متنوع و همچنین رنگ های گوناگون ساخته می شوند. حفاظ شاخ گوزنی نمای دیوار  یک نما زیبای دارد که به سر بارو ساختمان ها یک جنبه امنیتی می دهد و به انگیزه تراکم و در ضمن تیز بودن گونه می گردد که عبور از روی آنها غیر ممکن باشد.
 
محافظ دیواری

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی

 
امنیت یک ساختمان، یکی از موضوعات مهمی است که اکثر مردم به آن اهمیت می دهند. در عصر جدید راه های متعددی برای حفظ و افزایش امنیت در ساختمانها وجود دارد. نصب قفل ضدسرقت، دربهای هوشمند ریموتی، دزدگیرهای پیشرفته، نصب حفاظ و نرده کشی از جمله روشهایی است که به آنها کمک میکنتد تا  امنیت را در ساختمان یا فروشگاه برقرار کنند . حفاظ کشی دیوار، یکی از مهمترین و موثرترین روشهای حفظ امنیت در ساختمان است. با نصب ارد حفاظتی سارقان نمی توانند به راحتی وارد محیط خانه شوند. این حفاظ ها، روی دیوار و قسمتهایی از خانه که احتمال ورود سارقان می رود نصب می شود. به همین دلیل است که این روش، آسودگی خاطر و آرامش ساکنین خانه را به دنبال دارد.
 
محافظ آهنی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی:

 
این حفاظ یکی از برترین و انواع حفاظ های دیواری کیباشداگر میخواهید از ورود هر جنبنده ای جلوگیری کنید روی دیوارهای خانه خود حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید. نوک این حفاظ ها با  الگوی خاصی ساخته شده و شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. سرشاخه های حفاظ بسیار تیز میباشد به همین علت میباشد که عبور از این حفاظ کاری محال بوده جنس حفاظ از میلگرد آهنی  است. برای رنگ آمیزی این نرده ها از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا