نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی - ساخت حفاظ دیوار چه مزیتی دارد ؟ 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی محصولیست از میلگرد است كه با جوشكاری ،رنگ كاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شكل انواع حفاظ ها در می آید. عوامل قابل توجهی كه در تعیین قیمت و كیفیت حفاظ نقش مهمی دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگكاری و جوشكاری هستند .

زیرسازی دیوار چیست؟
 
زیرسازی به معنای قرار دادن قطعات محکم فلزی و فرو رفته درون سطح دیوار به فاصله های نزدیک به هم و در طول سطح دیوار به  می باشد.برای دیوارهای فلزی فلاشینگ‌دار و درپوش‌دار سنگی می‌توان از خود دیوار به عنوان نگه‌دارنده استفاده نمود و با  کوباندن پیم های فلزی قوی بر روی سطح دیوار و وصل کردن صفحات تخت فلزی به این پیم های محکم شده به زیرسازی این نوع دیوار ها اقدام کرد برای دیوارهای بدون درپوش و دیوارهای باغی بهترین روش برای نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی قرار دادن قطعات محکم فلزی داخل بلوک و پر کردن فضای داخل بلوک با بتن اقدام به زیرسازی به فاصله های نزدیک به هم در طول سطح دیوار نمود.
 
حفاظ بالای دیوار بلند
 
حفاظ شاخ گوزنی
 
حفاظ شاخ گوزنی از طرح حفاظ های بسیار محبوب و پرفروش و پرطرفدار می باشد که می توان آن را برای تمام نماها با کاربری های متنوع از آن استفاده نمود گارد شاخ گوزنی محصولی میباشد که در بازه زمانی بسیار کوتاه و به برترین حالت ممکن بر روی تمام مدل دیوارها قابل نصب و اجرا هستند و از همین جهت مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.این طرح از حفاظ به واسطه آن که با برگرفتن از شاخ گوزن طراحی شده از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد.حفاظ شاخ گوزن از جمله طرح های حفاظ هایی است که می توان آن را برای ساختمان های بسیاری مورد استفاده قرار داد. این مدل از گارد روی دیوار  دارای ضریب امنیت بالایی خواهد بود که به واسطه همین امر می توان با بهره گیری از آن از ورود سارقان به داخل ساختمان های بسیاری جلوگیری به عمل آورد.
 
حفاظ کشی بالای دیوار
 
ساخت نرده دیوار محوطه را جدی بگیرید:
 
به روش های بسیاری میشود امنیت یک ساختمان را تامین نمود گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند میتوان بعد از ارتکاب جرم سارق یا سارقین را شناسایی نمود اهر چند نمیتوان نادیده گرفت که وجود این دستگاه ها تا حد بالایی جلوی وقوع جرم را هم میگیرد. به طوری که میتوانید با نصب حفاظ بالای دیوار به طور کامل جلوی ورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید و امنیت خود و اعضای خانوادتان را برقرار کنید . فقط کافیست بدانید که کدام نوع حفاظ بیشترین کارایی و ضریب اطمینان را داراست.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا