حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان - بهترین درب آكاردئونی 09127800603

(اخبار)

تقریبا تمامی مدل های درب های آكاردئونی این قابلیت را دارند تا با تسمه های نقش دار ساخته شوند البته تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل (سه ردیف تسمه عمودی) استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحكام بالایی برخوردارند كه برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحكم بودن تسمه نیز بهره برد

 
حفاظ آکاردئونی
 
حفاظ تاشو پشت درب آپارتمان که به صورت خلاصه آن را درب آکاردئونی هم یاد میکنند ، نوعی حفاظ آهنی امنیتی آکاردئونی  هستند گهگداری جلوی درب های ورودی نصب می‌شوند تا به امنیت آن‌ها کمک کنند. خیلی ها این درب ها را با نام درب ضد سرقت می شناسند. علت این نامگذاری هم احتمالاً همانطور که گفته شد ، برگرفته گرفته از ساز آکاردئون است و به ویژگی کشویی و کرکره‌ای بودن آن ها اشاره دارد. همین خصوصیت تاشو بودن در واقع یکی از نقاط قوت این درب ها، یعنی اشغال فضایی بسیار کم هم است. این امر به خصوص در زمان بسته بودن این درب ها مشهود است که کاملا فشرده می شوند و فضایی چند برابر کمتر از اندازه‌ی واقعی خود در زمان باز خودن را اشغال می‌کنند. بنابراین، اگر مشکل محدودیت فضا دارید، و یا اینکه راه پله ی کوچکی دارید،‌ حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان بهترین گزینه برای حفاظت از منزل خواهد بود.
 
حفاظ درب آپارتمان

ویژگی درب آکاردئونی :

 
می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده نمود تا امنیت دستگاه بالاتربرود حفاظ آکاردئونی فولادی روی درب ، حفاظ بسیار مناسبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند.که درون خود درب اصلی تعبیه می شود که امکان دیلم انداختن توسط سارقان وجود ندارد استفاده از بلبرینگ ژاپنی که درب اصلی راحت و باز و بسته می شود و استفاده از رنگ کوره ای که امکان زنگ زدگی حفاظ در هر شرایط خضوصا مناطق شمالی نشود.
 
حفاظ درب آپارتمان
 

تنوع انواع درب محافظ آپارتمان :

 
درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و و روی خود چارچوب اصلی درب سوار می شوند برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع متنوعی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای متنوعی دارند که مرسوم ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین دلیل در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی درب آپارتمان  استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود که با دیلم و سنگ فرز امکان باز شدن وجود ندارد و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا