نصب حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟ 09127800603

(اخبار)

نصب حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ شاخ گوزنی دارای استحكام و زیبایی است. حفاظ شاخ گوزنی را می توان در اندازه ها و تراكم های متنوع سفارش داد. حفاظ شاخ گوزنی د از میلگردهای نوك تیزی تشكیل شده است كه به هم جوش خورده اند.

 
قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به شرایط جوی و مناسب بودن آن در شهرستان ها این حفاظ را محبوب نموده . و مهمترین مسئله در مورد نصب حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ های روی دیوار این است که محل نصب حفاظ حتما میبایست آماده بوده و از حول دادن در هنگام نصب حفاظ در حین کار جدا خودداری نمایید چرا که در صورت بروز هر گونه حادثه در حین نصب حفاظ شاخ گوزنی و نبود بیمه نصابان نرده حفاظ روی دیوار حتما مشکلات جدی برای خریدار و فروشنده پیش خواهد آمد. 
 
حفاظ امنیتی بالای دیوار

حفاظ شاخ گوزنی چیست و چه مزیتی دارد ؟

 
حفاظ شاخ گوزنی به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... تولید میگردد .  تولید کنندگان شاخ گوزنی حفاظ شاخ گوزنی را  عموماٌ برای نصب برروی دیوار در نظر گرفته اند اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود . شرکت های چون آهن سازه حفاظ مارکت ایمن صنعت حفاظ صنعت و ... بزرگ ترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی میباشد در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید حفاظها مثل حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای و نی زار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس امنیتی حفاظتی  هم میباشد . 
 
حفاظ دیواری ویلا

تولید نصب انواع حفاظ دیواری :

 
برای اتصال میلگردهای حفاظ شاخگوزنی، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود و این فاکتور نیز در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش دارد. میلگردها به طریقی به هم جوش خواهند خورد که هرکدام به یک سمتی رشد کرده و دارای آرایش منظمی باشند و مانع عبور انسان و حیواناتی مثل گربه شوند.به کار بردن حفاظ شاخگوزنی در ایران به این دلیل بود که سیستم‌های سنتی که برای افزایش ایمنی ساختمان به کار می‌رفت، با نمای امروزی همخوانی کافی نداشته و این میزان ظرافت و زیبایی و همچنین ضریب امنیت بالا نداشتند. همچنین بهاء تمام شده قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز از سایر نرده ها مناسبتر میباشد. به همین علت طراحان به این نتیجه رسیدند که باید نسل جدیدی از حفاظ‌ها وجود داشته باشد که هم به امنیت و هم زیبایی نمای ساختمان کمک کند. بنابراین حفاظ ‌های شاخ گوزنی ساخته و به بازار عرضه شدند که در صنعت ساختمان مورد استقبال قرار گرفتند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا