تولید حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ بالای دیواری 09127800603

(اخبار)

حفاظ كشی دیوار، یكی از مهمترین و موثرترین روشهای حفظ امنیت در ساختمان است. با نصب ارد حفاظتی سارقان نمی توانند به راحتی وارد محیط خانه شوند. این حفاظ ها، روی دیوار و قسمتهایی از خانه كه احتمال ورود سارقان می رود نصب می شود. به همین دلیل است كه این روش، آسودگی خاطر و آرامش ساكنین خانه را به دنبال دارد.

 
 معمولا در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش اولیه استفاده میگردد و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است كه بر كیفیت نرده تاثیر میگذارد ؛این گونه از حفاظ شاخ گوزنی بیشتر برای باغ ها ، دامداریها ، و محل های بزرگ كه قیمت حفاظ شاخ گوزنی برایشان مهم است استفاده میشود توصیه ما بر این است كه به هیچ وجه از این نرده در محل های عبور و مرور و در معرض دید استفاده نكنید
محافظ شاخ گوزنی امروزه کاربرد های فراوانی دارد. در ایران پرجمعیت امروز، اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی تولید می شوند. با این حال همچنان خانه های ویلایی بسیاری وجود دارند که برای حفاظت خود نیازمند تمهیدات پیشرفته و به روز هستند. خانه های آپارتمانی هم به نوبه ی خود نیازمند مراقبت و نصب انواع ابزار آلات محافظتی می باشند. متاسفانه امروزه به علت های محتلفی میزان سرقت از منازل خصوصا منازل ویلایی بالا رفته و بیش از گذشته باید به فکر حفظ امنیت بود. البته سارقان تنها علت نیاز به مراقبت از خانه ها نیستند. 
 
محافظ دیواری
 

مزیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ های دیگر : 

 
میتوان انواع متنوعی از حفاظ ها را مشاهده نمود که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد. این نوع نرده به عنوان یکی از کاربردی ترین حفاظ ها برای حفاظت از منازل استفاده میگردد  چرا که این حفاظ   در همان سال های اولیه نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد. در عصر امروز میتوان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده کرد. تولید و اجرای حفاظ شاخ گوزنی بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب میگردد ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود. تولی و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است همچنین باید یاد اور شده که  هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر مورد انتخاب خریدار قرار میگیرد. حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ بسیار امن محسوب میگردد حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید. 
 
حفاظ بالای دیوار
 

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 
 
دیوارها با اینکه معمولا در اندازه و ارتفاع مناسبی تهیه و تولید می گردد اما گهگداردی به عنوان یک نقطه ضعف مهم و قابل بحث برای ساختمان ها محسوب می گردند. صاف بودن بالای دیوار این امکان را برای سارقان و افراد ناشناس فراهم می دارد، تا به راحتی راه ورود به داخل ساختمان را پیدا نکنند اما چاره کار چیست؟ حفاظ شاخ گوزنی و یا همان نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند یکی از بهترین چاره ها برای حل این مسئله باشد. حفاظ شاخ گوزنی مجموعه ای از میلگردها و آهن های تنیده شده رد هم است که به شکل مرتبی در کنار هم قرار گرفته و شکل و شمایلی شبیه به شاخ های گوزن را تشکیل داده اند. از این رو است که این حفاظ به نام حفاظ شاخ گوزنی نام گذاری شده است. شباهت های زیادی بین نرده آهنی شاخ گوزنی و خود شاخ گوزن وجود دارد که تبدیل به مزیت های بزرگ این نرده آهنی و حفاظ دیوار شده اند.
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا