توری پلیسه كشویی پشت درب و پنجره یا توری اكاردئونی

(اخبار)

توری پلیسه به اسم توری آكاردئونی نیز شناخته شده می باشد توری پلیسه ای از جنس فایبرگلاس بوده و به آسانی قابل شستشو می باشد توری پلیسه ای به دلیل جمع شده همانند كركره آكاردئونی به این اسم نیز شناخته شده می باشد توری پلیسه دارای عمر بالایی می باشد و به آسانی خراب نمی شود.

آیا توری پلیسه برای پنجره دوجداره مناسب است؟ با آغاز شدن فصل گرما نیاز به تبادل جریان هوا در منازل افزایش می یابد. که این نیاز با باز کردن درب و پنجره میسر می شود. اما با باز شدن درب و پنجره های دوجداره  جریان هوا با خود مهمان هایی ناخوانده بهمراه می آورد که مزاحم آرامش و آسایش ما می شوند. بهترین و آسانترین راه برای مقابله با دفع حشرات استفاده از توری هایی می باشد که بر روی درب و پنجره دوجداره نصب می گردد.

توری پلیسه

 

برای انتخاب مناسب توری پلیسه پنجره و درب منزل و بالکن برای دفع حشرات به چه نکته هایی باید توجه کرد؟ آهن حفاظ تولید کننده توری درب و پنجره ، خط تولید نسل جدیدی از توری های درب و پنجره با عالی ترین کیفیت را برای عرضه به شما مشتریان گرامی راه اندازی کرده است. مکانیزم توری پلیسه کاملا با مکانیزم توری های قدیمی متفاوت است و دارای قاب ثابت هستند و همچنین از توری های غیر فلزی (جنس توری پلیسه اکاردئونی) استفاده می گردد.

توری کشویی پنجره

مزایای توری پلیسه پنجره دوجداره:

 

 • استفاده از فریم آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک
 • استفاده از بهترین مواد مصرفی
 • مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی
 • ایزوله نمودن کامل محیط منزل شما
 • قابلیت نصب بر روی انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی
 • باز و بست آسان توری

توری پنجره آلومینیومی

 

این توری از توری های قدیمی پنجره می باشد که به صورت ثابت روی پنجره قرار می گرفت این توری های بعد از مدت زمان اندکی تحت تاثیر شرایط آب و هوایی قرار می گرفته و سوراخ می شدند در برخی از موارد به دلیل مجاورت با آب زنگ زده و شکل ظاهری آنها نیز از بین می رفت توری پنجره آلومینیومی قابل باز و بسته شدن نبود البته در برخی از موارد این توری ها با استفاده از ریل هایی که برای آنها تعبیه می شد باز و بسته می شدند .

توری درب

چرا به توری پنجره نیازمندیم :

توری پنجره شما را در برابر حشرات موزی و همچنین گرد و غبار محافظ می کند انواع توری پنجره دوجداره اکنون در بازار موجود می باشد و شما می توانید بسته به میزان بودجه خود اقدام به خرید این نوع از توری های کنید توری های پنجره دو جداره دارای نسبت به توری پنجره آلومینیومی دارای مزیت های زیادی می باشند که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد

 1. عمر بالاتری دارند
 2. قابل جدا شدن از پنجره می باشند
 3. به سادگی توسط یک پارچه نمناک تمیز می شوند
 4. مناسب هر آب و هوا می باشند
 5. می تواند از ورود انواع حشرات موزی مانند پشه و مگس جلوگیری کند
 6. و…

توری آکاردئونی

 

 

انواع توری پلیسه آکاردئونی:

       – توری افقی

       – توری عمودی

        – توری دوطرفه افقی

        – توری دبل فریم (قابل شست وشو)

توری نسل جدید درب و پنجره ها به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود که در زیر به شرح آن پرداختیم:

∗ توری ثابت و لولایی پنجره دوجداره

از جمله ویژگی های توری های ثابت، نصب آسان بدون نیاز به پیچ و قابلیت جابجایی می باشد و مخصوص پنجره های یو پی وی سی کوچک است. بطور معمول در پنجره های سرویس بهداشتی از این نوع توری استفاده می گردد.

∗ توری رولینگ افقی و عمودی پنجره دوجداره

حالت بازشو این مدل از توری ها بصورت افقی و عمودی می باشد که حالت عمودی آن مخصوص پنجره های کوچک و حالت افقی در درب و پنجره یو پی وی سی قدی استفاده می شود.  فشار زیاد بر روی قطعات رول شونده و قسمت انتهای توری در توری رولینگ، موجب از کار افتادن توری خواهد شد بنابراین این نوع توری پیشنهاد نمی شود.

 توری پلیسه افقی و عمودی پنجره دوجداره

توری پلیسه بر روی انواع بازشو درب و پنجره یو پی وی سی استفاده می گردد و بیشترین سفارش مشتری را از آن خود کرده است. بازشوی دو طرفه افقی آن مختص درب و پنجره های با عرض زیاد می باشد. کارکرد این نوع توری کاملا ساده می باشد و بصورت مکانیکی با کمک دست باز و بست خواهد شد.

 

توری در و پنجره

توری پلیسه از قاب آلومینیومی، ستون بازشونده آلومینیومی، توری پلیسه (از جنس پلی استر یا فایبرگلاس)، قطعات اتصال پلاستیکی و نخ توری (برای رگلاژ و ایستادگی توری) تشکیل شده است و به همین دلیل قیمت توری پلیسه بصورت کلی و مترمربعی اعلام می شود. برای استعلام قیمت متر مربع توری پلیسه کافیست عرض و ارتفاع لنگه بازشوی مورد نظر را در هم ضرب کنید که حاصل آن اندازه مترمربع توری است. ابعاد بدست آمده را در قیمت مترمربع توری پلیسه ضرب نموده و عدد نهایی قیمت توری پنجره شماست.

قیمت توری پلیسه

 

 

 

 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
call us