حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار - تراكم محافظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یكی از ایمن ترین و زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان یاد نمود كه در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالكین و ساكنین از امنیت ساختمان كاملا راحت است گارد حفاظ شاخ گوزنی حفاظی میباشد تركیبی ازنوك یا پیكان های تیز كه علاوه بر حفظ امنیت، یك منظره ی زیبا نیز بوجود می آورد.

 

حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار 
 حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می کند . قابل اجرا بر روی انواع دیوار میباشد همچنین حصار شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.  گارد شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود. زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند .
 
حفاظ دیواری وبلا
 

ویژگی های نرده حفاظ روی دیوار 

 
_ نرده حفاظ آهنی که درشرکت ساخته می گردد بسیار مستحکم می باشد.
 
_ رنگ های کوره ای ثابت برای رنگ آمیزی نرده روی دیوار به کار می رود.
 
_ میلگردهای خم کاری شده با نیزه های تیز نیز خصوصیت دیگر حفاظ دیوار ساخته شده در این شرکت  است.
 
_ جوشکاری با CO۲ نیز سبب می شود تا نقطه جوش مشخص نشود و همچنین سبب افزایش مقاومت می شود.
 
حفاظ دیواری تهران

حفاظ پر تراکم شاخ گوزنی :

 
همچنن تراکم حفاظ های روی دیوار بستگی به انتخاب مشتری داشته و به سلیقه ی مشتری صورت میگیرد ما در این شرکت سعی بر این داشته ایم که بهترین حفاظ و نرده را در اختیار مشتری قرار داده و در زمینه انتخاب بهتر  او را یاری کنین رنگ حفاظ ها نیز بسته به سلیقه مشتریان داشته و پس از انتخاب خریداران و خریداری مشتریان رنگ آمیزی میگردد رنگ این حفاظ ها و سایر حفاظ ها رنگ کوره ای است که تداوم بیشتری در مقابل برف و باران دارد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس آهن حفاظ

سلام وقت بخیر 🌹 برای مشاوره قیمت محصولات در خدمت شما هستیم.

09127800603 ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا