حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار - تراكم محافظ بالای دیوار 09127800603

(اخبار)

حفاظ شاخ گوزنی را می توان یكی از ایمن ترین و زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان یاد نمود كه در صورت تولید و نصب صحیح و اصولی خیال مالكین و ساكنین از امنیت ساختمان كاملا راحت است گارد حفاظ شاخ گوزنی حفاظی میباشد تركیبی ازنوك یا پیكان های تیز كه علاوه بر حفظ امنیت، یك منظره ی زیبا نیز بوجود می آورد.

 

حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار 
 حفاظ شاخ گوزنی غیرقابل عبور بالای دیوار با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می کند . قابل اجرا بر روی انواع دیوار میباشد همچنین حصار شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.  گارد شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرضهای متنوع مناسب است به همین علت می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب نمود. زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند .
 
حفاظ دیواری وبلا
 

ویژگی های نرده حفاظ روی دیوار 

 
_ نرده حفاظ آهنی که درشرکت ساخته می گردد بسیار مستحکم می باشد.
 
_ رنگ های کوره ای ثابت برای رنگ آمیزی نرده روی دیوار به کار می رود.
 
_ میلگردهای خم کاری شده با نیزه های تیز نیز خصوصیت دیگر حفاظ دیوار ساخته شده در این شرکت  است.
 
_ جوشکاری با CO۲ نیز سبب می شود تا نقطه جوش مشخص نشود و همچنین سبب افزایش مقاومت می شود.
 
حفاظ دیواری تهران

حفاظ پر تراکم شاخ گوزنی :

 
همچنن تراکم حفاظ های روی دیوار بستگی به انتخاب مشتری داشته و به سلیقه ی مشتری صورت میگیرد ما در این شرکت سعی بر این داشته ایم که بهترین حفاظ و نرده را در اختیار مشتری قرار داده و در زمینه انتخاب بهتر  او را یاری کنین رنگ حفاظ ها نیز بسته به سلیقه مشتریان داشته و پس از انتخاب خریداران و خریداری مشتریان رنگ آمیزی میگردد رنگ این حفاظ ها و سایر حفاظ ها رنگ کوره ای است که تداوم بیشتری در مقابل برف و باران دارد .
 

AhanHefaz
AhanHefaz
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن حفاظ محفوظ است
09127800603 تماس واتساپ